instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
این عنوان PvP، یعنی Deathverse: Let It Die ابتدا برای بهار 2022 برنامه‌ریزی شده بود. تأخیر صورت گرفته برای استفاده از بازخوردهای فاز بتای عمومی آن است.
بازی شرکت GungHo Online Entertainment، یعنی Deathverse: Let It Die تأخیر خورد. این بازی PvP در سبک بقا که در اصل برای انتشار در بهار 2022 (اوایل خرداد 1401)، برنامه‌ریزی شده بود، در پاییز 2022 برای کنسول‌های پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 انتشار خواهد یافت. تیم سازندۀ آن در تلاش برای بهبود بازی با استفاده از بازخوردهای فاز بتای عمومی آن است.
در همین حین، توسعه‌دهندۀ بازی تصاویر جدیدی در ارتباط با پنج سلاح Machete ،Katana ،Arms ،Buzzsaw و Hammer به اشتراک گذاشته و توضیحاتی ارائه داده است. کارگردان بازی، Shin Hideyuki، بیان می‌کند که این سلاح‌ها تنها برای بریدن و ضربه زدن نیستند، بلکه علاوه بر آن، برای افزودن «لایه‌ای از وحشت، به عنوان یک وسیلۀ شکنجه» خواهند بود. تمامی سلاح‌ها با داشتن محفظه‌ای که ماده‌ای به نام SPLithium در آن قرار دارد، شباهت دارند.
The Machete یک سلاح یک‌دستی (One-handed) است که برای هر دو بخش حمله و دفاع متعادل عمل می‌کند. حملۀ ویژۀ آن حفاظ دشمن را از بین برده و آن‌ها را برای کشتن آماده می‌کند. The Hammer کندتر است، اما آسیب خیلی زیادی وارد می‌کند. حمله‌ها می‌توانند به یک کمبوی بسیار طولانی یا یک موج شوک که باعث نابودی حفاظ می‌شود منتهی شوند. The Katana مقابل حفاظ ضعیف است اما می‌تواند حملات را Parry کند.
Arms سلاحی خاص تلقی می‌شود، از آن جهت که می‌تواند با حملات معمولی حفاظ‌ها را نابود کند و اجازه حمله از بالا را نیز می‌دهد. این سلاح همچنین می‌تواند حصاری مقابل ضربات ایجاد کند. درنهایت نوبت به Buzzsaw می‌رسد که می‌توانید چندین کمبو قدرتمند و ضربات مرگ‌آور را با آن در برابر حریفان اجرا کنید. شما نیاز به زمان‌بندی خوب و دقت دارید، اما این تطبیق‌پذیری است که کار را سخت می‌کند.
در ادامه می‌توانید تصاویر منتشرشده از سلاح‌ها را تماشا کنید:
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
محبوبیت این بازی مثل این که خیلی زیاد نیست !
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick