یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
از CRM چیست؟ مدیریت ارتباط با مشتری یا همان CRM یکی از برنامه هایی است که به کمک آن می توانید به داده های مشتری دسترسی داشته باشید و آن ها را سازماندهی کنید. مانند دیگر نرم افزار ها، برنامه CRM این فرایند را آسان تر و راحت تر می کند؛ به همین دلیل برای آشنایی بیشتر شما با این برنامه، برخی از بهترین CRM های ۲۰۲۳ را نام برده ایم.
برنامه safe force یکی از بهترین برنامه هایی است که می توانید از آن برای سازماندهی اطلاعات مشتریان استفاده کنید. این برنامه می تواند پاسخگوی بسیاری از نیاز های شما باشد. شما می توانید به کمک این برنامه، قسمت هایی از کسب و کار مانند فناوری اطلاعات، بخش فروش، پشتیبانی مشتری و بازاریابی یکپارچه را کنترل کنید.
اشتراک این برنامه می تواند از ۲۵ دلار شروع شود و با اضافه کردن حساب کاربری و اجازه دسترسی به امکانات بیشتر، تا ۱۰۰۰ دلار نیز افزایش یابد.
یکی دیگر از بهترین CRM های ۲۰۲۳، برنامه Freshworks است. این برنامه را بیشتر برای مشاغل انفرادی توصیه می کنیم؛ زیرا شما را از دردسر جابجایی بین پلتفرم های مختلف راحت می کند.
این برنامه برای رفع تمامی نیاز های شما کافی است. می توانید به کمک این برنامه در مصرف وقت خود صرفه جویی کنید و تمرکز بیشتری روی کار خود داشته باشید. این نرم افزار مبتنی بر ابر است و به همین دلیل هروقت که خواستید می توانید به اطلاعات خود دسترسی داشته باشید.
برنامه Freshworks از یک پلت فرم هوش مصنوعی استفاده می کند. هوش مصنوعی برنامه می تواند نیاز های شما را پیش بینی کند و پیشنهاد هایی به شما بدهد. علاوه بر این مورد، این برنامه امکان همگام سازی با بسیاری از برنامه های دیگر در این زمینه را دارد.
در بین بهترین CRM  های ۲۰۲۳، قیمت اشتراک این برنامه از ۲۹ دلار در ماه شروع می شود.
برنامه pipedrive یکی از بهترین CRM های ۲۰۲۳ است. این برنامه قابلیت های بسیار خوبی مانند ایجاد وب سایت و سازماندهی اطلاعات را با قیمتی بسیار مناسب به شما عرضه می کند.
تقریباً هر نیازی که داشته باشید را می توانید با این برنامه برطرف کنید. با این برنامه می توانید روی کنترل فرایند فروش تمرکز کنید و بهره وری کسب و کار خود را افزایش دهید. جدای از این موارد، این برنامه رابط کاربری بسیار ساده ای دارد که هر کسی می تواند کار با آن را یاد بگیرد و از آن بهره ببرد.
پیگیری سرنخ ها به کمک این نرم افزار بسیار ساده تر می شود. همچنین برنامه به سادگی با نرم افزار هایی مانند Google drive و One Drive ادغام می شود.
این برنامه که به عنوان یکی از بهترین CRM های ۲۰۲۳ است، امکان تست برنامه را به مدت ۱۴ روز به طور کاملاً رایگان با تمامی امکانات به شما می دهد. بعد از آن، هزینه اشتراک ماهانه ۱۲ دلار و ۵۰ سنت است که می تواند با بسته های الحاقی برنامه تا ۴۱ دلار نیز افزایش یابد.
در بین بهترین CRM های ۲۰۲۳، برنامه Hubspot عنوان یکی از بهترین CRM های رایگان را به دست آورده است. طرح رایگان این برنامه محدودیت زمانی ندارد و می توانید تا هر وقت که خواستید از آن استفاده کنید.
این برنامه ابزار های بازاریابی، فروش و خدمات مشتری را تا سقف یک میلیون مخاطب به شما به طور رایگان ارائه می دهد. نسخه اشتراکی برنامه برای دسترسی به امکانات بیشتر از ۴۵ دلار در ماه شروع می شود.
به کمک نرم افزار CRM می توانید تعامل با مشتریان، فروش و کسب و کار و خیلی از موارد دیگر را مدیریت کنید. برای مثال به کمک این نرم افزار می توانید به اطلاعات مختلفی دسترسی داشته باشید تا از آن ها برای بهبود تجربه و خدمات مشتری استفاده کنید.
همان طور که توضیح دادیم، استفاده از CRM می تواند کار ها را آسان تر کند و تجربه و خدمات مشتری را بهبود دهد؛ به همین دلیل این باعث می شود که مشتریان تمایل بیشتری داشته باشند که دوباره از شما خرید کنند. علاوه بر این مورد، شما می توانید از این نرم افزار برای مدیریت سرنخ ها و تعاملات خود با مشتریان استفاده کنید و کار های خود را زمان بندی کنید.
CRM ها امروزه به عنوان بخشی ضروری در کسب و کار ها هستند. شما به کمک این برنامه می توانید قسمت های مختلف کسب و کار خود را کنترل کنید و بر روی آن ها تسلط بیشتری داشته باشید؛ به همین دلیل برای آشنایی شما با این برنامه، برخی از بهترین CRM های ۲۰۲۳ را نام بردیم.


info@bizzone.ir آدرس ایمیل
02191004425
تیم تخصصی بیزون متشکل از افرادی است که دقیقا متناسب با اهداف شما دیجیتال مارکتینگ کسب و کارتان را به عهده می گیرد. مهم نیست کجای مسیر قرار دارید، همیشه راهی برای پیشرفت هست.
تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به گروه دیجیتال مارکتینگ بیزون می باشد.
source

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick