instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
در کنار تصویر تازه‌ای که از سریال House of the Dragon منتشر شده، مت اسمیت اطلاعات جدیدی از دیمون تارگرین را به اشتراک گذاشته است.
شبکه HBO تصویر تازه‌ای از سریال House of the Dragon را منتشر کرده که می‌توانیم شاهد حضور مت اسمیت (Matt Smith) در قامت دیمون تارگرین باشیم؛ نجیب‌زاده‌ای کاریزماتیک و در عین حال شرور که قطعاً توجه بینندگان را به سمت خود جلب خواهد کرد.
دیمون تارگیرن نیز مانند باقی شخصیت‌های خاندان اژدها تنها هدفش دست‌یابی به تخت آهنین بوده و برای این امر حاضر به انجام هرکاری خواهد بود. مت اسمیت، ستاره این سریال در گفت و گو با مجله امپایر درباره این شخصیت صحبت کرده و اعلام نموده که:
دیمون در داستان حضور دارد تا باعث ایجاد هرج و مرج شود و این باعث خشنودی وی می‌شود. او و اتو های تاور با هنرنمایی ریس ایفانز (Rhys Ifans) در طول سریال بارها روبروی یکدیگر قرار خواهند گرفت.
اتو های تاور که به عنوان دست راست ویسریس تارگرین اول با هنرنمایی پدی کانسیداین (Paddy Considine) شناخته می‌شود، دخترش را به عقد پادشاه درآورده و به همین علت از نفوذ و قدرت بالایی برخوردار است. به همین دلیل او و دیمون برای تصاحب تخت آهنین رقابت شدیدی خواهند داشت.
مجموعه House of the Dragon که نخستین سریال فرعی از دنیای بازی تاج و تخت محسوب شده و انتظارات از آن بسیار بالا می‌باشد، در تاریخ 21 اوت (30 مرداد) پخش خود را آغار خواهد کرد.
منبع: مووی‌وب
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick