instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
فیلمبرداری تازه‌ترین اثر کارگردان تحسین شده‌ی فیلم Parasite، بونگ جون هو با نام Mickey7 در کشور انگلستان آغاز شد.
این فیلم بر اساس رمان به همین نام از ادوارد اشتون (Edward Ashton) در حال توسعه است. این رمان روایتگر داستان سربازی به نام Mickey7 است که برای استثمار جهانی یخی به نام نیفلهایم به آنجا فرستاده می‌شود؛ اما Mickey7 یک سرباز معمولی نیست. او هر بار که کشته می‌شود، می‌تواند در قالب یک کالبد جدید و بدون اینکه آگاهی و خاطراتش را از دست بدهد به چرخه‌ی حیات بازگردد.
او در این سفر خطرناک شش بار کشته می‌شود؛ اما در هفتمین بار از شرایط قراردادش آگاهی می‌یابد و همه چیز تغییر می‌کند. هنوز مشخص نیست که فیلم چه میزان به داستان اصلی وفادار بماند؛ اما قطعاً تماشای اقتباسی از این رمان با نگاه خاص بونگ جون هو (Bong Joon Ho) به سینما، جذاب و تماشایی خواهد بود.
علاوه بر کارگردانی، فیلمنامه‌ی این اثر نیز به قلم بونگ جون هو نگاشته شده است. تهیه‌کنندگی این اثر نیز بر عهده‌ی هو، دو هو چوی (Dooho Choi)، دده گاردنر (Dede Gardner) و جرمی کلاینر (Jeremy Kleiner) قرار دارد. از دیگر بازیگران این فیلم می‌توان به مارک روفالو (Mark Ruffalo)، تونی کولت (Toni Collette) و استیون ین (Steven Yen) اشاره کرد. هنوز نقش این بازیگران در فیلم مشخص نشده است.
منبع: کولایدر
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick