instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
منتقدان نظرات خود درباره فیلم Bodies Bodies Bodies را منتشر کردند و نمرات نسبتا خوبی به این اثر داده‌اند.
فیلم Bodies Bodies Bodies اثری در ژانر کمدی و ترسناک است که کارگردانی آن را هالینا رین (Halina Reijn) در دست داشته است. این فیلم با رده سنی R ساخته شده و داستان جشن چندین جوان را روایت می‌کند که به طور غیرمنتظره‌ای دلهره‌آور و ترسناک می‌شود.
این فیلم از بازیگران بی‌نقصی بهره می‌برد و به لطف داستان‌سرایی هوشمندانه‌اش، توانسته به اثری غیرمعمول و خوش ساخت با داستانی جنایی تبدیل شود. در وب سایت راتن تومیتوز تاکنون ۳۷ نقد برای این فیلم منتشر شده که امتیاز ۹۷ درصد را برای آن به همراه داشته است. در وب سایت متاکریتیک نیز از بین ۱۱ نقد امتیاز ۷۵ از صد به ثبت رسیده است. در ادامه نظر برخی از منتقدان برتر جهان در مورد این فیلم قرار دارد.
«91/100 The Playlist | منتقد: ماریا ای گیتز»
فیلم‌سازان با ترکیب اندکی درام، طنزی خشک و وحشت از احساسات انسانی، این فیلم را در فضایی بین ژانر کمدی و وحشت قرار دادند و هیچ گاه نیز بیش از حد به یکی از این دو ژانر تمایل پیدا نمی‌کنند.
«83/100 IndieWire | منتقد: رابرت دنیلز»
این فیلم ساخته هالینا رین پر از طنز پرشور است و با سرعتی عجولانه و بی‌پروا حرکت می‌کند که در تضاد با ساختار مستحکم و ظریفش است.
«80/100 IGN | منتقد: رافائل موتامیور»
وجود بازیگران برجسته و یک فیلم‌نامه آشفته و در عین حال لذت‌بخش سبب شده تا این فیلم یک اثر بسیار سرگرم‌کننده، پر تنش و خنده‌دار باشد.
«80/100 The Hollywood Reporter | منتقد: لوویا گیارکی»
طرفداران این ژانر ممکن است چندان جذب جنبه اسلشر این فیلم نشوند اما نمی‌توان بازی برجسته بازیگران در این فیلم را انکار کرد.
«80/100 Variety | منتقد: اوون گیلبرمن»
بازی برجسته بازیگران، حرکت بی‌قرار دوربین و همچنین خشونت بیش از حد دراماتیک این فیلم آن را به اثری جالب‌توجه تبدیل کرده است.
«60/100 The Guardian | منتقد: بنجامین لی»
ژانر جنایی و پلیسی نیازمند بخش‌های متحرک زیادی است تا با مهارت بسیار زیادی در کنار یکدیگر قرار بگیرند و نویسنده بتواند با آن‌ها بازی کند، با این حال، فیلم‌نامه این فیلم آن طور که باید تروتمیز و بلندپروازانه نیست. تماشای فیلم شما را سرگرم می‌کند اما در پایان، آن حس شگفت‌زدگی به شما دست نمی‌دهد.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick