instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
کمپانی برادران وارنر که در اقدامی جنجالی ساخت فیلم Batgirl را متوقف نمود، می‌تواند تصمیم مشابهی را برای پروژه Supergirl بگیرد.
کمپانی برادران وارنر و دیسکاوری طی چند روز گذشته در اقدامی جنجالی ساخت فیلم Batgirl را با 90 میلیون دلار بودجه متوقف کرد تا از ضرر احتمالی آن جلوگیری نمایند. اثری که در مراحل پایانی ساخت خود قرار داشت و بنا به اظهارات افرادی که نسخه آزمایشی آن را مشاهده کرده بودند، از کیفیت آن انتقاد کرده و به همین دلیل وارنر تصمیم گرفت تا با لغو ساخت این از گزند نقدهای منفی در امان باشد.
دیوید زسلاو (David Zazlav) از زمانی که به عنوان مدیر این کمپانی تعیین گشته است، در حال ایجاد تغییرات بسیار گسترده‌ای بوده تا آثار دی‌سی را از این آشفتگی و بی‌برنامگی نجات دهد. به همین منظور او ساخت فیلم‌های بیهوده‌ای همچون Batgirl را متوقف کرده و به دنبال شخصی همچون کوین فایگی (Kevin Feige) است تا DCEU را سر و سامان دهد.
فیلم The Flash که وظیفه داشت تا دنیای سینمایی دی‌سی را دوباره راه‌اندازی نماید، میزبان حضور ساشا کال (Sasha Calle) در قامت سوپرگرل می‌باشد. کسی که طبق گزارشات منتشر شده در حال مذاکره با وارنر بوده تا در فیلم اختصاصی این شخصیت نیز به ایفای نقش بپردازد.
حال با توجه به تغییراتی که زسلاو در DCEU ایجاد خواهد کرد، ساخت فیلم Supergirl نیز به زودی لغو خواهد شد و درباره این شخصیت بازنگری صورت خواهد گرفت. با توجه به این که زسلاو خواهان بازگشت هنری کویل (Henry Cavill) در قامت سوپرمن است، چنین تصمیمی عقلانی به نظر می‌رسد؛ زیرا سوپرمن هنوز در دنیای اصلی DCEU حضور دارد.
منبع: مووی‌وب
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
نه واقعا برم نماز آیات بخونم برادران وارنر سر عقل اومده.
البته رفتن زک اسنایدر نابودگر هم بی تاثیر نیست.
خداروشکر 💪
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick