instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
ادریس البا و دیوید لیچ، بعد از همکاری در فصل سوم «The Umbrella Academy»، در ساخت فیلم جاسوسی هیجانی جدید نتفلیکس به نام «Bang!» با یکدیگر همکاری خواهند کرد.
بازیگر نامی، ادریس البا، برای بازی در جدیدترین فیلم جاسوسی نتفلیکس «Bang!» انتخاب شده است و برای بازی در این فیلم با کارگردان فیلم «Deadpool 2» و «Bullet Train»، دیوید لیچ همکاری خواهد کرد. این فیلم با اقتباسی از یک کتاب مصور به تصویر سازی مت کینت ساخته خواهد شد.
این فیلم یک گروه تروریستی را نشان می‌دهد که در تلاش است تا با انتشار کتابی، تمام افراد را شست و شوی مغزی داده و پایان جهان را رقم بزند و یک جاسوس نامی مامور می‌شود تا این نویسنده را پیدا کرده و از بین ببرد. استودیو نتفلیکس برای ساخت این فیلم با استودیو Dark Horse Entertainment همکاری خواهد کرد.
نتفلیکس اعلام کرده است که علاوه بر این فیلم برای ساخت سریالی به اسم «Mind MGMT» نیز با استودیو Dark Horse Entertainment همکاری خواهد کرد. این سریال داستان زنی را بیان می‌کند که به طور اتفاقی وارد یک پروژه کنترل ذهن شده است که شامل ذهن‌های مسلح، قدرت هیپنوتیزم و دلفین‌های سخنگو می‌شود و او در تلاش است تا مسیری که به آن پای گذاشته است را درک کرده و از آن نجات پیدا کند.
منبع: هالیوودریپورتر
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
عشم دیوید لیچ سلطان فیلمای اکشن هر فیلمی که برچسب دیود لیچ روش بخوره بدونید که خیلی خفنه
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick