یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
بهاره رهنما بازیگر مطرح سینما و تلوزیون ایران با انتشار این خبر در اینستاگرام دردسر ساز شد
بهاره رهنما بازیگر پر حاشیه و جنجالی سینما و تلوزیون ایران است. بهاره رهنما یکی از فعال ترین بازیگران در فضای مجازی می باشد که حواشی زیادی را برای خود ساخته. بهاره رهنما با انتشار چند ویدیو در فضای مجازی مورد انتقاد هواداران خود قرار گرفت و قشر زیادی از جامعه را از خود راند. بهاره رهنما یه تازگی از همسر دوم خود جدا شده و یک فرزند دختر از ازدواج اولش دارد. بهاره رهنما به تازگی باا نتشار این عکس از دسته گل زیبایی که دریافت کرده رونمایی کرد.
بهاره رهنما
نام : بهاره رهنما هزاوه
زمینه فعالیت : سینما ، تئاتر و تلویزیون
متولد : 10 آذر 1352 هزاوه اراک
مدرک تحصیلی : فوق لیسانس ادبیات نمایشی
سال های فعالیت : 1371 تاکنون
والدین : جلال رهنما ، پروین قائم مقامی
همسرها : پیمان قاسم خانی (جداشده) ، امیرخسرو عباسی
فرزندان : پریا قاسم خانی
قد : 160 سانتیمتر
بهاره رهنما متولد 10 آذر 1352 در روستای هزاوه اراک ، بازیگر و نویسنده ایرانی است.
بهاره رهنما
خانواده و مهاجرت
بهاره رهنما در خانواده ای 5 نفره متولد شد. پدرش جلال رهنما و مادرش پروین قائم مقامی بازیگر ایرانی می باشد.
وی یک خواهر و برادر دوقلو به نام های بهانه و رهام دارد که متولد 1343 هستند و از بهاره بزرگترند. برادرش رهام دکتر و خواهرش بهانه شاعر می باشد که در خارج از کشور زندگی می کنند.
در 2 سالگی از اراک به تهران نقل مکان کردند و در سال 1357 در بحبوحه انقلاب اسلامی با خانواده به کشور انگلستان رفتند.
علاقه به بازیگری از کودکی
تا 10 سالگی جز اینکه بچه حاضر جواب و سرتق جمع بودم کلی ترانه و قصه برای ادا درآوردن در جمع بزرگ تر ها تو آستین داشتم.
اما با دیدن یکی از فیلم های علیرضا داوود نژاد عاشق بازیگری شدم و تصمیم گرفتم شغل آینده ام همین باشد.
بهاره رهنما
رقیب عشقی
در 14 سالگی بعد از آشنایی با عباس معروفی یکی از دوستان پدرم رقیب تازه ای برای عشق بازیگری ام پیدا شد و آنهم نوشتن داستان بود.
اولین بازی در سینما
رهنما در سال 1370 وقتی 17 ساله بود در فراخوان تست بازیگری حاضر شد و پس از قبولی اولین بار در فیلم افعی کنار جمشید هاشم پور بازی کرد.
تحصیلات دانشگاهی
سال 1370 بخاطر اینکه جهشی درس خوانده بود توانست وارد دانشگاه شود و پس از گرفتن لیسانس ادبیات نمایشی به دانشگاه حقوق رفت و در کنار تحصیل نمایش نامه می نوشت و کارگردانی تئاتر تجربه کرد.
بهاره رهنما
از سینما تا تلویزیون
دومین تجربه بهاره رهنما با فیلم سینمایی غزال در سال 1374 شکل گرفت و با سریال بازگشت به خانه در سال 1379 وارد قاب تلویزیون شد.
شهرت
در سال 1380 با فیلم نان و عشق و موتور 1000 چهره اش دیده شد سپس با فیلم گاو خونی در سال 81 و در نهایت با فیلم چارچنگولی سال 1387 مشهور شد.
او در سریال من یک مستاجرم بازی خوبی را از خود نشان داد و در سال 1385 با سریال زیرزمین بسیار دیده شد.
بهاره رهنما
ازدواج اول
بهاره رهنما اولین بار سال 1370 که 17 ساله و دانشجو بود زمان برگشت از دانشگاه به خانواده بصورت اتفاقی با پیمان قاسم خوانی 26 ساله در مسیر آشنا شد.
این دو بعد از چند سال دوستی در نهایت سال 1373 باهم ازدواج کردند که ثمره این زندگی یک دختر بنام پریا شد.
طلاق از همسر اول
بهاره رهنما و همسرش پیمان قاسم خانی بعد از 22 سال زندگی مشترک و روابط به ظاهر خوب و صمیمی در نهایت سال 1394 با توافق دو طرفه از هم طلاق گرفتند.
ازدواج دوم
خانم بازیگر در 4 شهریور 1396 خبر ازدواج دوم خود با امیرخسرو عباسی از فعالان صنعت آرایشی و بهداشت رسانه ای کرد.
بهاره رهنما
امیر خسرو عباسی کیست؟
امیرخسرو عباسی مالک برند آرایشی بهداشتی هاینس و ژاکسیاست می باشد که باب آشنایی این دو از زمانی که خانوم رهنما مدل تبلیغاتی این برند بود شروع شد.
آقای عباسی نیز یکبار ازدواج کرده و از همسر سابقش یک دختر دارد.
خانواده بازیگر
بهاره رهنما یک خانواده تمام عیار هنری دارد ، خودش بازیگر و همسر سابقش پیمان قاسم خانی علاوه بر نویسندگی و کارگردانی یک بازیگر است.
برادر شوهرش مهراب قاسم خوانی هم نویسنده صاحب نام است و شقایق دهقان جاری اش نیز بازیگر است ، مادرش خانم پروین قائم مقامی هم بعدا بازیگر شد.
بهاره رهنما
رستوران داری
خانم بازیگر حالا کنار فعالیت های مختلف خود رستوران داری نیز می کند ، رستوران گوزن در سعادت آباد تهران متعلق به ایشان می باشد.
پرسپولیسی ام
وقتی دبیرستان بودم بخاطر دوستی و رفت و آمد یکی از نزدیکانم با آقای فرشاد پیوس بیشتر طرفدار پرسپولیس بودم.
بعدها تخت تاثیر مرحوم ناصر حجازی استقلالی شدم ، الان گیچ میزنم و نمی دانم که آبی باشم یا قرمز؟
تجربه مدلینگ
خانوم بازیگر مدت هاست در برندهای مختلف بعنوان مدل تبلیغاتی حضور دارد از برند همسرش که بگذریم او برای مزون های مختلف چون RIMAAH مانکن بوده است.
بهاره رهنما
از موسوی تا روحانی
او در دوران انتخابات ریاست جمهوری ایران (1388) از جمله هنرمندان حامی میرحسین موسوی بود.
رهنما و همسرش پیمان قاسم خانی ، از جمله 140 هنرمند ایرانی بودند که با امضاء طوماری در مورخ 22 خرداد 1392، همراه با سایر اصلاح طلبان و اعتدالگرایان ، ضمن قدردانی انصراف محمدرضا عارف به نفع روحانی ، از نامزدی حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری 1392 حمایت علنی کردند.
تهیه کنندگی موسیقی
بهاره رهنما در عرصه موسیقی نیز فعالیت دارد ، او سابقه تهیه کنندگی آلبوم علی شوکت خواننده جوان موسیقی راک را هم در کارنامه خود دارد.
در آلبوم شوکت چند قطعه آلبوم از ترانه های کتاب زن باران نوشته بهاره رهنما اجرا شده است ، این بازیگر تابحال 5 جلد کتاب نیز نوشته است.
بهاره رهنما
جراحی و کاهش وزن
خانم بازیگر که سالها از اضافه وزن رنج می برد چند سال پیش مجبور به عمل حراجی و گذاشتن بالون در معده شد اما نتیجه نداد.
در نهایت با رژیم اختصاصی توانست به شدت کاهش وزن دهد.
محکوم به 50 ضربه شلاق​
فروردین 1397 سیروان خسروی در یک پست اینستاگرامی با انتقاد از وضعیت کشور نوک انتقادات را به سمت سلبریتی های حامی حسن روحانی گرفت.
ابتدا امیر مهدی ژوله نسبت به سخنان خسروی واکنش نشان داد اما دقایقی بعد پیج اینستاگرام این هنرمند هک و بسته شد.
خانم رهنما در دفاع از ژوله ، سیروان را متهم به جلب توجه با بی ادبی کرد که در نهایت سیروان خسروی بخاطر توئیت های بهاره رهنما از وی شکایت کرد و توانست او را به تحمل 50 ضربه شلاق تعزیزی محکوم کند.
دادگاه بخاطر موقعیت اجتماعی این بازیگر و عدم سابقه قبلی ، حکم را دو سال تعلیق کرد تا در صورت عدم ارتکاب تخلف این محکومیت بی اثر شود.
بهاره رهنما
شام ایرانی
صحبت های او در قسمتی از مجموعه «شام ایرانی» که گفته بود «دخترهای امروزی سر و وضعشون نیکول کیدمن و طرز فکرشون لر» با واکنش های زیادی موجه شد. رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد خواستار برخورد با وی شد.
نسبت فامیلی با فرناز رهنما
فرناز رهنما : من هیچ نسبتی با بهاره رهنما ندارم. نه خواهرش هستم و نه دختر عمویش حتی نسبت فامیلی خیلی دور هم با هم نداریم. اصلا آنها اراکی هستند و ما اصفهانی ، ضمن آنکه فامیلی من با کسره خوانده می شود ، فامیلی بهاره با فتحه..اما همچنان دوستان خوبی برای هم هستیم.
بهاره رهنما
فیلمنامه نویسی
بهاره رهنما تجربه نویسندگی در سریال شبهای برره ، باغ مظفر و شمس العماره را نیز دارد.
بهاره رهنما در گیسو
سریال گیسو یا همان عاشقانه 2 به کارگردانی منوچهر هادی و تهیه کنندگی هومن کبیری است. بهاره رهنما در سریال گیسو نقش افرا را بر عهده داشته است، افرا زنی است که سال ها قبل دختر خود را گم کرده و حالا دختر او به ایران برگشته است و…
سریال گیسو چندمین تجربه همکاری بهاره رهنما با منوچهر هادی بوده است، در صحنه‌ای از این فیلم بهاره رهنما در  کما است ولی تکان میخورد و همین صحنه سوژه کاربران فضای مجازی شد.
بهاره رهنما در اژدر
اژدر فیلمی به کارگردانی و تهیه‌کنندگی رضا سبحانی، نویسندگی جاوید سبحانی است. داستان این فیلم در مورد فردی به نام اژدر است که طی اتفاقی ناگهان متوجه می‌شود قدرتی منحصربفرد دارد که هر رویایی در خواب می بیند، در واقعیت نیز تعبیر خواهد شد، به همین دلیل به سراغ انتقام‌جویی از اطرافیانش می‌رود و… .
در این فیلم بهاره رهنما نقش خاتون را بر عهده دارد و در کنارهنرمندانی چون لوون هفتوان، میرطاهر مظلومی، علی انصاریان، نعیمه نظام‌دوست، شهره لرستانی، نادر سلیمانی، نصرالله رادش، محمد شیری، یوسف صیادی و… ایفای نقش نموده است.
بهاره رهنما
بهاره رهنما در پژمان
پژمان یک مجموعهٔ تلویزیونی است که در سال 1392 از تلویزیون پخش شد، این مجموعه به کارگردانی سروش صحت، تهیه‌کنندگی محسن چگینی و نویسندگی پیمان‌ قاسم‌خانی، مهراب قاسم‌خانی، سروش صحت و ایمان صفایی می باشد.
داستان این سریال در مورد بازیکن سابق پرسپولیس و تیم ملی پژمان جمشیدی است که در حال و هوای شهرت به سر می‌برد و با مدیر برنامه‌اش به دنبال تیم می‌گردد و در این مسیر اتفاقات جالبی برای او و مدیر برنامه‌اش رخ می‌دهد. در این سریال بهاره رهنما نقش پریسا خواهر پژمان را برعهده دارد که یک فعال زن است که در شبکه‌های اجتماعی حضوری پررنگ دارد.
بهاره رهنما در هشتگ
هشتگ فیلمی به کارگردانی و نویسندگی رحیم بهبودی فر و تهیه کنندگی مقصود جباری و محمدعلی کیانی است. این فیلم  روایتی از چشم و هم چشمی دو مادر با یکدیگر است که وضعیت درسی پسرانشان ضعیف بوده و… . نیوشا ضیغمی، بهاره رهنما، بیژن بنفشه خواه، حدیث فولادوند ، سید جواد هاشمی و… از چهره های اصلی این فیلم سینمایی هستند. بهاره رهنما در این فیلم نقش روژین (کبری) را بر عهده داشت. نیوشا ضیغمی در کمدی هشتگ برای اولین بار با گریمی مردانه جلوی دوربین رفت.
بهاره رهنما
بهاره رهنما در زیرزمین
زیرزمین نام یک سریال تلویزیونی  با کارگردانی علیرضا افخمی است که ماه رمضان (مهر) 1385 از شبکه سوم ایران پخش شد. این فیلم روایتگر زندگی سه دوست «فرجیان، کلانی و اسدی» است که بعد از کلاهبرداری یکی از آنها پول ها را برداشته و در زیر زمینی پنهان می کند و دو نفر دیگر بر سر یافتن پول‌ها رقابت می‌کنند…
مرحوم فتحعلی اویسی، بهاره رهنما، ابوالفضل پورعرب، مهتاج نجومی، مریم کاویانی و…در این سریال بازی کرده‌ و بهاره رهنما ایفاگر نقش پریا دختر فرج بود.
فیلم های سینمایی بهاره رهنما
 ایکس‌لارج :محسن توکلی، 1397
پاستاریونی :سهیل موفق ، 1397
اژدر :رضا سبحانی ، 1397
آینه بغل :منوچهر هادی ، 1396
آقای سانسور :علی جبارزاده ، 1396
هشتگ :رحیم بهبودی فر ، 1395
خوب، بد، جلف :پیمان قاسم خانی ، 1395
دیو و دلبر ، وحید نیکخواه آزاد ، 1395
 آس و پاس :آرش معیریان ، 1395 
360 درجه :سام قریبیان ، 1393 
طبقه هساث :کمال تبریزی ، 1392
آشنایی با لیلا :عادل یراقی ، 1391
 بچگیتو فراموش نکن :جلال فاطمی ، 1390
خنده در باران :داریوش فرهنگ :1390
یک فراری از بگبو:هاتف علیمردانی ، 1390
جرم:مسعود کیمیایی ، 1389
ورود زنده ها ممنوع ، جواد مزدآبادی ، 1389
زنان ونوسی، مردان مریخی:کاظم راست گفتار ، 1389
 زن ها شگفت انگیزند:مهرداد فرید ، 1389
هرچی خدا بخواد:نوید میهن دوست ، 1389
 ورود آقایان ممنوع :رامبد جوان ، 1389
عروسک :ابراهیم وحیدزاده ، 1388
بعد از ظهر سگی سگی :مصطفی کیایی ، 1388
سن پطرزبورگ :بهروز افخمی ، 1388
پوپک و مش ماشالله :فرزاد موتمن ، 1388
بی ستاره :بهمن گودرزی ، 1388
چارچنگولی :سعید سهیلی ، 1387
ده رقمی :همایون اسعدیان ، 1387
شیرین :عباس کیارستمی ، 1387
توفیق اجباری :محمدحسین لطیفی ، 1386
دایره زنگی :پریسا بخت آور ، 1386 
شبانه:امید بنکدار و کیوان علیمحمدی ، 1383
ماجراهای اینترنتی :حسین قناعت ، 1383
گاوخونی :بهروز افخمی، 1381
نان و عشق و موتور 1000 :ابوالحسن داوودی ، 1380
بچه های بد :علیرضا داوودنژاد ، 1379
بادام های تلخ :کاظم معصومی ، 1376
عاشقانه :علیرضا داوودنژاد ، 1374
غزال :مجتبی راعی ، 1374
افعی:محمدرضااعلامی ، 1371
بهاره رهنما
سریالهای تلویزیونی بهاره رهنما
سرگذشت :سیدجمال سیدحاتمی ، 1398
شش قهرمان و نصفی :حسین قناعت ، 1398–1397
بچه مهندس 1و 2 :علی غفاری، 1397
همسایه ها :آرش معیریان ، 1395
کشیک قلب :حسین مهکام ، 1395
غیرعلنی :مهرداد خوشبخت ، 1394
خوب بد زشت :منوچهر هادی، 1393
پژمان :سروش صحت ، 1392
خداحافظ بچه :منوچهر هادی ، 1391
چک برگشتی :سیروس مقدم، 1390
گاوصندوق :مازیار میری ، 1388
مأمور بدرقه :سعید سلطانی ، 1387
مرد هزار چهره :مهران مدیری ، 1386
کتاب فروشی هدهد:مرضیه برومند :1385
زیر زمین :علیرضا افخمی ، 1385
من یک مستأجرم :پریسا بخت آور ، 1382
روشنتر از خاموشی :حسن فتحی ، 1382
پرونده های مجهول :جمال شورجه ، 1380
داستان یک شهر2 :اصغر فرهادی ، 1379
بازگشت به خانه :مسعود نوابی ، 1375
بهاره رهنما
تله فیلم های بهاره رهنما
بازی :سروش صحت ، 1387
بهاره رهنما در شبکه نمایش خانگی
 شام ایرانی :بیژن بیرنگ ، 1390
ساخت ایران1:محمدحسین لطیفی ، 139
شرف خانواده فاضل:پوریا جاویدپور ، 1392
ساخت ایران2 :برزو نیک نژاد ، 1396
شام ایرانی :سعید ابوطالب ، 1399
گیسو :منوچهر هادی ، 1399
بهاره رهنما
تئاتر های بهاره رهنما
بلافیگورا :سعید دشتی، 1397 
اپراتور نسل چهارم:باقر سروش ، 1396
خورشیدهای همیشه بازیگر، کارگردان و یکی از نویسندگان، 1396 
آرامش زن زیبایی است که شوهر دارد (نویسنده و بازیگر) :امیرحسین اسانی، 1396 
دیگری (کارگردان و بازیگر)، 1396 
سونات پاییزی :جلال تهرانی، 1396 
حرفه ای :رضا کیانیان ، 1395
زنانی که به بزها خیره شده اند :ایوب آقاخانی ، 1395 
دوباره اون آهنگ رو بزن سم :داوود بنی اردلان ، 1395 
عامدانه، عاشقانه، قاتلانه :ساناز بیان ، 1394 
انگار در چشم های تو اسب می دود :طاها ذاکر، 1394 
تو دهنتُ می بندی یا من؟ (نویسنده و بازیگر) :داوود بنی اردلان ، 1393 
نمایش اسپانیایی :شیوا اردویی، 1393 
آرسنیک و تور کهنه :حسین پارسایی ، 1393 
دورهمی زنان شکسپیر (بازیگر، نویسنده و کارگردان) :1393 
با من بستنی می خوری؟ (بازیگر و کارگردان) :1393
بادی که تو را برد‚ مرا خشک کرد :علی نرگس نژاد ، 1392
پسران آفتاب :سیامک صفری، 1392 
غبار :بهاره رهنما ، 1391 
چشم هایی که مال توست :نسیم ادبی ، 1391 
این تابستان فراموشت کردم :بهاره رهنما ، 1391 
خیال های جاده جاجرود – تهران :غزاله معتمد ، 1391 
گروتسکی بر تبارشناسی دروغ و تنهایی :سجاد افشاریان ، 1391 
تراس :محمدرضا خاکی ، 1390
فیل :بهناز نازی ، 1390 
می خواهم با میوسوو ملاقات کنم :محمود عزیزی ، 1390 
هاملت با سالاد فصل :هادی مرزبان ، 1388 
خدای کشتار :علیرضا کوشک جلالی ، 1387 
پنجره ها :فرهاد آییش، 1384 
پیش از آشنایی ، 1379 
ای نسیم باران ، 1375
بهاره رهنما
کارگردانی بهاره رهنما
مستند صدام کن مامان
فیلم سینمایی عطرهای خالی، 1400
کتاب های بهاره رهنما
پای به جاده زدن ، 13٩٦
زن باران،  1394
مالیخولیای محبوب من، 1392
ماه هفت شب، 1389
چهار چهارشنبه و یک کلاه گیس،  1397
قیمت تور کیش
دانلود جوکر
Kim Kardashian

source

تولید محتوا
شینگل
گوگل ادوردز
سئو سایت
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick