instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
کرفتون (Krafton)، مالک PUBG، سال گذشته اعلام کرد که لایسنس ناول‌های The Bird The Drinks Tears را تهیه کرده و امروز ورود پروژه به مرحلۀ توسعۀ کامل را اعلام کرد.
The Bird That Drinks Tears یک مجموعه‌ی فانتزی چهار بخشی به قلم Yeongdo Lee است که یکی از پیش‌گامان ژانر فانتزی کره محسوب می‌شود. داستان آن حول چهار نژاد می‌چرخد (انسان، Rekkon ،Tokebi و Nhaga)، و پیدایش یک دسیسۀ Nhaga که سه نژاد دیگر را مجبور به گرد هم آمدن زیر یک گفتار حکیمانه می‌کند: «سه بر یک چیره می‌شود»
کرفتون پول زیادی روی این پروژه سرمایه‌گذاری می‌کند و باور دارد که می‌تواند یک فرنچایز جهانی از این لایسنس ایجاد کند. سرمایه‌گذاری‌هایی از قبیل استخدام استعدادی مثل طراح مفهومی، ایان مک‌کیج (Iain McCaig) که در گذشته در به تصویر کشیدن فیلم‌های هالیوودی مثل Harry Potter ،The Avengers ،Terminator و Star Wars نقش داشته است.
آقای ایان مک‌کیج دربارۀ این پروژه گفت:
The Bird that Drinks Tears از تمام داستان‌های فانتزی که خوانده‌ام متمایز است و راه‌های تازه‌ای برای اکتشاف طبیعت انسان دارد. همین موضوع من را بیشتر از همه جذب می‌کند. این مجموعه‌ به اندازۀ The Lord of the Rings یا Dune حماسی ظاهر می‌شود. این دنیای فانتزی زنده و سرشتی، الگوهای باستانی سنتی با تصاویر رؤیا و کابوس کاملاً بدیع را با هم می‌آمیزد. در آن زمان من روی پروژه‌های خودم کار می‌کردم؛ همکاری در این کار به معنای کنار گذاشتن تمام آن‌ها بود. برای من باید آن چیز بسیار ویژه می‌بود تا چنین کاری را انجام دهم. معلوم شد که همین طور است.
کرفتون به طور کامل وارد مرحلۀ توسعۀ بازی مذکور شده است و می‌گوید که با تمام قوا در حال استخدام توسعه‌دهندگان مستعد جهان برای کار روی این پروژه است. هنوز مشخص نیست که کدام بخش از کرفتون روی آن کار می‌کند، اما این شرکت متشکل از استودیوهای PUBG Studios ،Bluehole Studio ،Striking Distance Studios ،Unknown Worlds و بسیاری از دیگر استودیوها است.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
کرفتون بهش میگه «ویچر کره ای»
فکر کنم جزو خفن های نقش آفرینی بشه
برای اینکه بازی مثل ویچر ساخته بشه ابتدا باید شخصیتی مثل گرالت داشته باشی خود ویچر هم بدون گرالت قطعا نمیتونست تا این حد محبوب و موفق بشه…
کره هم عنان صنعت گیم رو داره کم کم به دست خودش می گیره ! هم خودشون بازی سازی راه انداختن هم از روی رمان هاشون بازی اقتباس میشه . آفرین
کرفتون ناشر خوبیه کاش بیشتر از این ناشر های تازه کار ببینیم
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick