یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
سرمربی تیم بسکتبال سه نفره مردان می‌گوید تمام شناختش از حریفان تیمش در بازی‌های کشورهای اسلامی به اطلاعات دریافتی از فیلم‌های دانلوده شده یوتیوب محدود می‌شود.
رضا هنگام پور در گفتگو با خبرنگار مهر با یادآوری اینکه بسکتبال سه نفره در هیچیک از ادوار بازی‌های کشورهای اسلامی حضور نداشته است، گفت: برای اولین بار است که در این بازی‌ها شرکت می‌کنیم در حالی که هیچ شناختی هم از دیگر تیم‌های شرکت کننده و به خصوص حریفان خود نداریم.
وی با یادآوری اینکه تیم بسکتبال سه نفره مردان در مرحله مقدماتی بازی‌های کشورهای اسلامی با مالدیو، اوگاندا، گویان و موریتانی همگروه است، خاطرنشان کرد: اندک اطلاعاتی که از این تیم‌ها و بازیکنانشان داریم را از طریق دانلود فیلم بازی مربوط به آنها از یوتیوب به دست آورده‌ایم. به غیر از این هیچ شناخت دیگری از این تیم‌ها نداریم و همین مسئله کارمان را سخت‌تر می‌کند.
سرمربی تیم بسکتبال سه به سه مردان خاطرنشان کرد: در کل حریفان‌مان و بسکتبالی که دارند برای ما ناشناخته هستند. بسکتبال ۵ نفره و ۳ نفره ایران تجربه زیادی از رویارویی با تیم‌های آفریقایی و آمریکایی ندارد اما حالا ما باید در شرایطی اولین حضور در بازی‌های اسلامی را تجربه کنیم که حریفان از این قاره‌ها هستند.
هنگام پور با بیان اینکه این مسائل نباید باعث بی انگیزگی در کسب نتیجه شود، تصریح کرد: مصمم هستیم در اولین حضور بهترین نتیجه ممکن را به ثبت برسانیم اما اینکه از حالا بگوییم تا چه مرحله‌ای پیش می‌رویم و چه نتیجه‌ای می‌گیریم اصلاً در برنامه تیم نیست. ما بازی به بازی پیش می‌رویم و روی مراحل و بازی‌های جلوتر هیچ تمرکزی نداریم.
مربی ایران: حریفان تیم بسکتبال در بازی‌های اسلامی ناشناخته هستند
وی تاکید کرد: به این فکر می‌کنیم اولین دیدار خود را چگونه برگزار کنیم و بعد از آن هم بدون توجه به نتیجه، روی بازی دوم متمرکز می‌شویم. به همین شیوه کارمان را در بازی‌ها دنبال می‌کنیم. بازی به بازی و مرحله به مرحله پیش خواهیم رفت. از حالا نمی‌گوییم که ما را در فینال می‌بینید اما قطعاً برای رسیدن به آن مرحله نهایت تلاش را خواهیم داشت.
سرمربی تیم بسکتبال سه نفره با یادآوری اینکه تیمش یک ماه پیش در مسابقات کاپ آسیا شرکت داشت، گفت: در این رویداد دو بازی در یک روز برگزار کردیم. در نوبت صبح و در اولین بازی با کویت دیدار داشتیم که برنده شدیم. عصر همان روز مقابل کره جنوبی باختیم و حذف شدیم. یکی از دلایل باخت در این بازی خستگی بازیکنان بود. ویزای آنها خیلی دیر صادر شد و به همین دلیل تیم وقتی به محل برگزاری مسابقات در سنگاپور رسید که زمانی برای استراحت نداشت و باید سریع دیدارهایش را برگزار می‌کرد.
وی خاطرنشان کرد: از طرفی از هر گروه فقط یک تیم صعود می‌کرد به همین دلیل ایران که یک باخت متحمل شده بود، حذف شد. البته در این مورد صحبت‌هایی مطرح شد که در صورت امکان از دور بعد، تعداد تیم‌های هر گروه به چهار تیم افزایش پیدا کند و دو تیم هم صعود کنند. اینها مسائلی بود که در کاپ آسیا با آن مواجه شدیم اما در کل این دو بازی برای ما خیلی خوب بود و به آماده سازی بهتر تیم کمک کرد.
هنگام پور در مور اینکه بعد از کاپ آسیا شرایط تمرینی تیم بسکتبال سه نفره به چه صورت بود، گفت: تمرینات انفرادی و تیمی را دنبال کردیم اما یک روز در میان بازی تدارکاتی برگزار کردیم تا تیم را در شرایط خاص حمله و دفاع محک بزنم. کاری که فکر می‌کنم تاثیرگذار بود.
سرمربی تیم بسکتبال سه نفره مردان در پایان گفت: در کل شرایط تیم خوب است. امیدوارم بتوانیم رقابت‌های خوبی در قونیه برگزار کنیم.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.
source

تولید محتوا
شینگل
گوگل ادوردز
سئو سایت
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick