instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
کارگردان فیلم John Wick 4 در تازه‌ترین مصاحبه خود توضیح داده که چرا فیلم چهارم و پنجم این فرنچایز پشت سرهم فیلمبرداری نشدند.
در ابتدا قرار بود که فیلمبرداری فیلم چهارم و پنجم مجموعه جان ویک (John Wick) پشت سرهم انجام شود اما این برنامه در نهایت عملی نشد. بسیاری از افراد یکی از دلایل عملی نشدن این برنامه را مشکلات ناشی از کرونا و در ادامه تاخیر در تولید می‌دانند.
در حال حاضر، فیلم جان ویک ۴ (John Wick 4) در مرحله پساتولید قرار دارد و با اینکه زمان زیادی تا اکران این فیلم باقی مانده اما حالا این سوال برای طرفداران ایجاد شده که چه زمانی فیلمبرداری فیلم «جان ویک ۵» شروع می‌شود. در حال حاضر هیچ خبری در این زمینه وجود ندارد اما به تازگی کارگردان چاد استاهلکسی (Chad Stahelski) در مورد به هم ریختن برنامه آن‌ها برای فیلمبرداری این دو فیلم پشت سرهم گفته است:
در فرنچایزهایی که فیلمبرداری دو فیلم پشت سرهم را انجام دادند، هر دو فیلم شبیه به یکدیگر به نظر می‌رسد و هیچ تاثیر و تفاوتی با یکدیگر نمی‌کنند. با این حال، فاصله زمانی بین دو فیلم باعث می‌شود تا ایده‌ها و خلاقیت‌های تازه‌ای برای اثر بعدی شکل بگیرد.
از سوی دیگر، فیلمبرداری پشت سرهم سبب می‌شود که کارگردان به جای ساخت یک اثر خوب، تمام تمرکزش را روی ساخت دو فیلم پشت سرهم بگذارد و این موضوع نتیجه خوبی نخواهد داشت. من آنچنان کارگردان برجسته و باهوشی نیستم که چندین سال آینده را پیش‌بینی کنم و یکباره دو فیلم بسیار عالی بسازم.
فیلم‌های جان ویک در مکان‌های مختلفی فیلمبرداری می‌شوند و همین باعث می‌شود چه بازیگر و چه عوامل پشت صحنه همچون طراحان مبارزه‌ها از ساخت یک فیلم خسته شوند. وقتی که فاصله بین تولید این فیلم و فیلم بعدی اندک باشد، آن‌ها نمی‌توانند خلاقیت به خرج بدهند و همان کارهای قبلی را تکرار می‌کنند.
من طراحی مبارزه‌ها و گروه‌های بدلکاری را در هر فیلم تغییر می‌دهم تا بتوانیم هر فیلم بهتر و بهتر باشیم. واقعا چه برای من و چه برای طرفداران خوب نیست که به خاطر منافع مالی، کارایی و تاثیرگذاری را کنار بگذاریم. پس از تولید یک فیلم و اندکی استراحت، اشتباهات خودمان را تحلیل می‌کنیم و سعی می‌کنیم که در فیلم بعدی، آن‌ها را جبران کنیم.
منبع: movieweb
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
خب معلومه هرچقدر فاصله زمانی بین دو فیلم بیشتر باشه باعث میشه تا ایده‌ها و خلاقیت‌های تازه‌ای برای فیلم بعدی شکل بگیره تا مثل این فیلم مارول ی چیزی کلیشه در بیاد
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick