instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
جیمز فرانکو برای ایفای نقش فیدل کاسترو به جمع بازیگران فیلم Alina Of Cuba اضافه شده است.
فیلم آلینا از کوبا (Alina Of Cuba) بر اساس داستانی واقعی ساخته می‌شود و داستان دختر رهبر کوبا فیدل کاسترو به نام آلینا فرناندز را دنبال می‌کند که از یک تبعیدی به مدافع اجتماعی و در نهایت به یکی از منتقدان صریح کاسترو تبدیل می‌شود.
قبلا اعلام شده بود که در فیلم «‌آلینا از کوبا» آنا ویلافان (Ana Villafañe) قرار است نقش اصلی یعنی آلینا فرناندز را به تصویر بکشد. حالا نیز مشخص شده که جیمز فرانکو (James Franco) قرار است در این اثر نقش رهبر کوبا فیدل کاسترو را به نمایش بگذارد.
در فیلم «آلینا از کوبا» میا مایسترو (Mía Maestro) نیز حضور خواهد داشت. او در این فیلم نقش ناتالیا روولتا را بازی می‌کند، زنی اهل کوبا که با فیدل کاسترو نامزد بوده و حاصل این رابطه آن‌ها نیز دختری به نام آلینا بوده است.
فیلمبرداری و تولید این اثر تاریخی برای مدتی است که در کارتاخنا (Cartagena) در کلمبیا و شهر بوگوتا (Bogota) پایتخت کلمبیا آغاز شده است. آلانا د لا رزا (Alanna de la Rosa)، ماریا سیسیلیا بوترو (Maria Cecilia Botero) و شین چیونگ (Sian Chiong) از جمله دیگر بازیگران فیلم «آلینا از کوبا» هستند.
خوزه ریورا (Jose Rivera) و نیلو کروز (Nilo Cruz) فیلم‌نامه این اثر تاریخی را قلم زده‌اند. این فیلم همانند فیلم هنرمند فاجعه (The Disaster Artist) محصول سال ۲۰۱۷ میلادی این فرصت دوباره را به جیمز فرانکو می‌دهد تا نقش یک انسان واقعی را به تصویر بکشد. جیمز فرانکو برای نقش‌آفرینی در این فیلم جایزه گلدن گلوب بهترین بازیگر مرد را بدست آورده بود. در حال حاضر نیز تاریخ اکرانی برای فیلم «آلینا از کوبا» تعیین نشده است.
منبع: اسکرین رنت
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
نمی دونم فیدل کاسترو چه دستاورد عظیمی داشته این جوری بهش افتخار می کنن اندازه حضرت خضر عمر کرد ولی اق.تصاد کوبا رشد نکر که هیچ پسرفت هم داشت.حقوق ب.ش.ر هم که بماند
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick