instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
شرکت کرانچی‌رول (Crunchyroll) اعلام کرد خرده‌فروشی انیمه‌ی رایت استاف (Right Stuf) را با هدف گسترش خدمات فروش آنلاین خود (eCommerce Service) خریداری کرده است.
این خرید باعث می‌شود مانگاها و محصولات سرگرمی دیگر نیز به محصولات موجود در این فروشگاه آنلاین اضافه شود. مفاد قرارداد مذکور منتشر نشده است، اما وبسایت رایت استاف تأیید کرد که از این پس، فروش محصولات شرکت‌های مختلف را، به استثنای محصولات اروتیک، ادامه خواهد داد. این دو شرکت قصد دارند ژانر محتوایی مذکور را پس از این قرارداد، حذف کنند. به تمامی سفارش‌های پیشین رایت استاف رسیدگی می‌شود و نشانی وبسایت آن نیز تغییر نمی‌کند. سفارشات محصولات با محتوای مناسب سنین بالای هجده سال این شرکت نیز به وبسایت EroAnimeStore منتقل خواهد شد.
همچنین، شرکت رایت استاف به این مورد اشاره کرد که احتملاً در آینده شاهد محصولات، قابلیت‌ها و امتیازهایی مربوط به کرانچی‌رول خواهیم بود. شایان ذکر است که در حال حاضر و تا اطلاع ثانوی، فروشگاه‌های این دو شرکت جدا از یکدیگر به کار خود ادامه می‌دهند.
اگرچه شرکت کرانچی‌رول طی رونمایی رسمی از این قرارداد به نوزومی اینترتینمنت (Nozomi Entertainment)، بخشی که مسئولیت لایسنس‌های رایت استاف را برعهده دارد، اشاره‌ای نکرده، اما این شرکت در صفحه‌ی رسمی توییتر خود این خبر را بازنشر کرده است.
رئیس رایت استاف یعنی شاون کلکنر (Shawne Kleckner) و کارکنانش به سازمان کسب‌وکارهای در حال توسعه‌ی کرانچی‌رول (Crunchyroll’s Emerging Businesses organization) می‌پیوندند و تحت هدایت تِری لی (Terry Li) قرار می‌گیرند.
گفته می‌شود که شرکت حقوقی شپارد مولین ریچر و همپتون (Sheppard Mullin Richter & Hampton LLP) به کرانچی‌رول و سونی پیکچرز اینترتینمنت (Sony Pictures Entertainment) و شرکت حقوقی هنپین پارتنرز و لاتروپ (Hennepin Partners and Lathrop GPM) به رایت استاف در راستای انجام این خرید مشاوره داده‌اند.
رایت استاف در سال 1987 تأسیس شده بود. این شرکت در ژوئیه 2019 از همکاری با فانیمیشن (Funimation) برای پخش عناوین مختلف خود خبر داده بود. جزئیات خرید کرانچی‌رول توسط سونی نیز در این نشانی قابل مشاهده است.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
چقدر هم عالی اما باید به این هم توجه کرد
سونی همین الانم صاحب کرانچی رول و انیپکسل و فامینیشن هم هست و با این خرید بزرگ تر از قبل هم میشه
با این حساب سونی اگه کادو کادوا رو هم بخره هیچ مشکلی تو مونوپولی نداره
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick