یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
هندبالیست نوجوان کشورمان پس از باخت تیمش برابر تیم قدرتمند ایسلند در مسابقات قهرمانی جهان گفت: همان طور که پیش بینی می کردیم بازی برابرتیم های اروپایی خیلی سخت است.
به گزارش خبرنگار مهر، نهمین دوره مسابقات هندبال قهرمانی نوجوانان دختر جهان از ۸ الی ۱۹ مردادماه به میزبانی مقدونیه شمالی در حال برگزاری است.
تیم هندبال دختران کشورمان با کسب عنوان قهرمانی قاره آسیا برای نخستین بار جواز حضور در این رویداد را کسب کرده است. هندبالیست‌های ایران در دور مقدماتی با تیم‌های ازبکستان، سنگال و مقدونیه هم گروه بودند که در نهایت با دو برد و یک شکست به عنوان تیم دوم گروه B برای اولین بار به جمع ۱۶ تیم برتر جهان راه یافتند.
تیم ایران چهارشنبه شب در اولین مسابقه مرحله اصلی و یک هشتم نهایی برابر تیم قدرتمند ایسلند قرار گرفت و با نتیجه ۲۸ بر ۱۷ مغلوب این تیم شد.
مائده عشاق بازیکن تیم هندبال دختران کشورمان در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: بازی با تیم‌های اروپایی واقعاً سخت است و با بازی‌های آسیایی کاملاً متفاوت است. بازیکنان حریف توان بدنی خوبی داشتند و کاملاً با ما فرق داشتند. آنها بازی قشنگی را ارائه دادند و این دیدار را پیروز شدند.
وی ادامه داد: این دومین مسابقه ما برابر یک تیم اروپایی بود. اولین دیدارمان برابر مقدونیه میزبان بود و برای این بازی شناخت و آگاهی مان از تیم‌های اروپایی بیشتر شده بود. بازی بهتری را نسبت به روز قبل از خود نشان دادیم. ما همه توانمان را در این دیدار به کار گرفتیم تا در زمین عملکرد خوبی داشته باشیم.
هندبالیست نوجوان کشورمان و بازیکن شماره ۸۸ تیم نوجوانان خاطرنشان کرد: جمعه شب برابر تیم سوئد قرار می‌گیریم. امیدوارم بازی به بازی بهتر شده و بازی خوبی را در میدان به نمایش بگذاریم.
عشاق در خصوص عملکرد خود نیز گفت: من در هر دو نیمه برابر تیم ایسلند به میدان رفتم اما از عملکرد خودم رضایت ندارم چرا که آن چیزی که مربیان از من خواسته بودند را نتوانستم به خوبی اجرا کنم و به نوعی در جو مسابقات قرار داشتم.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.
source

تولید محتوا
شینگل
گوگل ادوردز
سئو سایت
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick