یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
Jump to navigation
پرونده ویژه این هفته رسانه طرفداری به برنامه ریزی ناعادلانه سازمان لیگ اختصاص دارد…
برنامه فصل جدید لیگ برتر به معنی واقعی کلمه شگفت انگیز بود!
به گزارش طرفداری، در حالی که لیگ های اروپایی از مدت ها قبل تقویم کامل فصل خودشان را منتشر کردند، سازمان لیگ فوتبال ایران در فاصله 12 روز تا شروع بازی ها، چشم بازار را کور کرده و تازه برنامه 5 هفته اول فصل را در اختیار تیم ها و رسانه ها گذاشته، آن هم برنامه ای که به هیچ وجه عادلانه نیست و اشتباهات بسیار زیادی دارد.

 
برنامه شروع و پایان لیگ های معتبر اروپایی به شرح زیر است:
اگر به تقویم 4 لیگ معتبر اروپایی و حتی لیگ یک فرانسه نگاه کنید که معمولا این 1+4 لیگ، مدل، الگو و سرمشق لیگ های دیگر در سراسر دنیا هستند، متوجه می شوید این لیگ ها در آغاز، بازی های خود را 7 روز به 7 روز برگزار می کنند، بعد از گذشته 4 الی 5 هفته، فاصله بازی ها کمتر می شود. هر زمان یک فیفادی در تقویم گنجانده شود، فاصله بازی ها حتی تا 3 الی 4 روز هم کاهش پیدا می کند. به طور نمونه لیگ یک فرانسه هفته اولش روزهای 14، 15 و 16 مرداد برگزار می شود، هفته دوم با یک هفته فاصله و طی روزهای 21 تا 23 مردادماه انجام می گیرد و هفته سومش هم با همین میزان فاصله بین 28 تا 30 مردادماه برگزار می شود. هفته چهارم تمام تیم ها همزمان در روز 6 شهریورماه بازی می کنند و بلافاصله روز 9 شهریورماه، یعنی با 3 روز فاصله در هفته پنجم تیم ها به مصاف هم می روند.
این یک برنامه و قاعده ای است که با مبناهای پزشکی چیده می شود و در شروع فصل چون بازیکنان هنوز به آمادگی 100 درصد نرسیده اند و در کورس رقابت نیستند، بازی ها با فاصله 7 روز برگزار می شود و بعد این فاصله ها کم و به 3 الی 4 روز می رسد.
با این مقدمه طولانی به سراغ برنامه ریزی لیگ برتر می رویم و شاهکار سازمان لیگ را مرور می کنیم. جمعه 21 مرداد در هفته اول لیگ برتر 5 بازی برگزار می شود و شنبه 22 مرداد، 3 بازی باقی مانده انجام می گیرد تا پرونده هفته اول بسته شود. 6 روز بعد یعنی پنجشنبه 27 مردادماه هفته دوم با برگزاری سه بازی آغاز می شود و روز جمعه 28 مردادماه هم 5 بازی دیگر انجام خواهد شد. جالب اینجاست تیمی مثل گل گهر که در روز دوم هفته اول، یعنی 22 مرداد بازی کرده، در روز اول هفته دوم هم بازی خواهد کرد! یعنی گل گهر بعد از بازی هفته اولش فقط 5 روز زمان برای استراحت دارد اما در عوض تیم های مثل آلومینیوم اراک، پیکان، مس کرمان، هوادار و نفت مسجدسلیمان بعد از 7 روز استراحت بازی هفته دوم خود را برگزار می کنند.
فاصله بین هفته اول تا دوم پس با این حساب 5 تا 7 روز و فاصله بین هفته دوم تا سوم 7 تا 8 روز است یعنی سازمان لیگ در هفته دوم که تیم ها تازه فقط یک بازی انجام داده اند 5 تا 7 روز استراحت می دهد اما وقتی که دو بازی کرده اند، برای تیم ها 7 تا 8 روز استراحت درنظر می گیرد!
و اما هفته چهارم؛ فاصله هفته سوم و چهارم 4 تا 6 روز است و باز هم شرایط برای تمام تیم ها عادلانه نیست و دوباره تیم هایی داریم که فقط 4 روز استراحت می کنند و در عوض تیم هایی هم وجود دارند که 6 روز زمان برای استراحت دارند. خنده دار اینجاست بازهم کمترین استراحت را تیم گل گهر سیرجان دارد و باید به فاصله 4 روز بازی اش را برگزار کند.
فاصله بین هفته چهارم تا پنجم هم 5 تا 7 روز است و روز 15 شهریورماه با برگزاری بازی استقلال و پیکان، پرونده هفته پنجم هم بسته می شود.
سازمان لیگ فعلا برنامه بازی های هفته 6 و هفته های بعد از آن را اعلام نکرده و فقط برنامه 5 هفته ابتدایی مشخص است. موضوعی که این برنامه ریزی را ترسناک تر می کند این است که در این 25 روز که از 21 مرداد تا 15 شهریورماه است و سازمان لیگ برای 5 هفته برنامه داده، حتی یک روز هم تعطیلی وسط هفته به دلیل مناسبت های مذهبی نداریم و سازمان لیگ با دست های کاملا باز و بدون کوچکترین مانع یا دردسری این برنامه ناعادلانه و نامناسب را تنظیم کرده و باید دید در ادامه راه که تعطیلات میانه هفته و مناسبت های مختلف در تقویم داریم، سازمان لیگ چه آشی برای تیم ها می پزد!
فیفادی بعدی 28 شهریورماه شروع می شود و لیگ های اروپایی تا آن زمان به هفته های هشتم یا نهم خود رسیده اند اما از آنجایی که سازمان لیگ به اسکوچیچ قول یک مینی کمپ را داده، احتمالا ما تا قبل از فیفادی 28 شهریور تا 5 مهرماه، همین 5 هفته را برگزار می کنیم.
احتمالا فرانسه، انگلیس، آلمان و اسپانیا هم درست مثل ایتالیا به جام جهانی نرسیده اند که نیازی به مینی کمپ ندارند و بازی های لیگ شان را درست تا 28 شهریورماه برگزار می کنند ولی چون ما تنها کشوری هستیم که به جام جهانی رسیدیم، درست در حالی که 18 بازیکن از 23 بازیکن نهایی ما، لژیونر هستند، نیاز داریم به خاطر 5 بازیکن دیگر مینی کمپ داشته باشیم.
به هرحال همه چیزمان به همه چیزمان می آید…
اخبار داغ 
یه عکس میزاشتید حداقل بازیکن پرسپولیس دست به …… نباشه 😂
بیچاره گل گهر 😐😐😐
https://www.tarafdari.com/node/2167847?did=38207711#discuss-38207711
اگر شما سرمربی تیم ملی بودید؟
در محله ی ما یک فرد لوتی و بامرام وجود دارد بنام داش احمد.او هم در مغازه کار میکند(محله ی ما سراسر مغازه است).یک روز به محله ی او رفتم و گفتم داش احمد شما که مخالف ا ن ق ل ا ب ی نام ۱۰ تا از مسئولین را بگو.او سریع به گوگل رفت و در آنجا سرچ کرد گفتم نه داش احمد.اسمشونو بگو.سرچ نکن.۳ نفر را گفت ولی بقیه را بلد نبود.به او گفتم تو اسم مسئولین را نمیدانی ولی از آنها انتقاد میکنی؟؟آنجا بود که ساندیسی شدم.
من پریروز در محله ی پهلوان وریا ساکن شدم.با چشمای خودم میدیدم حج اصغر چقدر زحمت میکشید.شما هم زحمت بکشید و ایراد نگیرید.
در محله ی ما کسانی که دخترانشان را به ساقی ها پیدادند خواستار عوض شدن حکومت بودند.به همین دلیل ساندیسی میشوم.
https://www.tarafdari.com/node/2167788
تو این خراب شده و تو این 43 سال آخه کی و چه زمانی عقلانیت و برنامه ریزی حاکم بوده که توقع دارید تو فوتبالمون برنامه‌ریزی بشه؟
وقتی چاپلوسی جای صلاحیت و شایسته سالاری رو میگیره 100 تا از این مطالب و پرونده های ویژه هم بزارید فایده ای نداره
آخه اینا این چیزا حالیشونه, یه عده درب و داغون و حرامخور رفتن مسئولیت قبول کردن, مطمئنم صدها نفر هستن که این برنامه ریزی رو به راحتی و خیلی خوب و کامل انجام میدن
خدا رو شاهد میگیرم بدن به من انجام بدم با اشتیاق یک هفته روش مطالعه میکنم و یک روزه انجامش میدم و یک روزه چک میکنم و میدم دست اهالی ورزش و مطبوعات چک کنن ببینن خوبه یا نه
اینا کار کن نیستن, وگرنه کاری نداره
یه اداره کوچیک که نیست, یکی از رئوس فوتبالِ کشوره, کار جدی و شبانه روزی نیاز داره, نه اینکه بیای اداره خمیازه بکشی و قند و چای و ناهار بخوری و بری خونه با بچه بازی کنی و بعد حاج خانم شام چی داریم و لالا تا فردا و روزای آخر بشینید با همکارا تو چشم هم نگاه کنید و بگید این برنامه لیگو چیکار کنیم و اونیکی بگه بیا فعلا 5 هفته بنویسیم تا بعد راستی امروز صبحانه چیه…
قلعه نویی بعد از انتقاد پارسالش دیگه رنگ موفقیتو ببینه. برنامه بازیای گل گهر اولشه. اگر یادتون باشه سازمان لیگ بخواد تیمی قهرمان بشه ۸ روز یکبار براش باز ی گذاشته و باقی تیمها ۵ روز. تازه اون تیم ۳ بازی عقب افتاده داشته
سیرکه
با سلام،من حج اصغر هستم که در محل به من حج اصغر دلها هم میگن، بالاخره با اصرار پهلوان وریا و چندی از شاگردان دیگر که از شاگردان خوب من هستن، در یک اقدام تاریخی در طرفداری عضو شدم،
باشه که از وجود من استفاده ببرین..
ضمنا من دارم به حج اکبر هم اصرار میکنم که بیاد اینجا با کمک هم شما گمراهان رو ارشاد کنیم، تا بچه های گوگول مگولی مثه پهلوان وریا بشین برای جامعه و کارشناسی کنین برای خودتان.
لازم به ذکر هست بعضی شاگردان من مثل شاگردان استاد حج س ط کاملا مورد عنایت قرار نگرفتن هنوز.
هر‌کسی سوالی در رابطه با جامعه شناسی و امور همسرداری ایرانی و موضوعات سربازی سوالی داره بپرسه ازم
از شتر می‌پرسن چرا از پشت می‌شاشی؟ میگه چیم چی کـَــسه که شاشم اَ پـَـــسه (کجام مثل بقیه‌س که شاشیدنم باشه؟)!!!
حالا حکایت ماس. به لطف دسته گلی که پدرامون 44 سال پیش به آب دادن، کجای زندگیمون مثل آدمیزاده که لیگ فوتبالمون باشه؟
حالا اگر کیروش درخواست مینی کمپ داشت خاک پایش را بر سرمه چشم کشیدن
همه اینا به کنار من تو کف لیگ قهرمانان آسیای فصل گذشته ام که هنوز مرحله یک هشتمشم برگزار نشده
خدا شاهده ما لیاقت جام جهانی رو نداریم .این همه رفتیم چه پیشرفتب تو فوتبال داشتیم؟کدوم زیر ساخت اضافه شده ؟چنتا ورزشگاه خوب اضافه شده ؟
چرت ترین فوتبال رو بین تیمای حاضر در جام جهانی ما داریم
حتی چرت تر از تونس و قطر
طرفداری لطفا ویدیو ها رو یکم حرفه ای تر اجرا کنید متن و اجرا خیلی به صورت اماتور بود 8 دقه درباره چیزهای صحبت شد که خیلی اماتور گونه بود
خب میخان در مقابل اسکتبار جهانی، آمریکا و انگلیس ، کم نیارن:)) قشنگ همه چی تو این مملکت فدای شاخ و شونه کشی سیاسی ایران با آمریکاست
تعطیلی این سیرک خبر خوشحال کننده ای است 👌
اینا ک چیزی نیس
من یادمه پرسپولیس با بایرن بازی دوستانه داشت تو آزادی
سازمان لیگ بازیهای لیگ برتر رو تعطیل کرد بخاطر اینکه پرسپولیس اردو بزنه و یک ماه قبل از بازی خودشو آماده دیدار با بایرنی بکنه که یه نیمه ۱۱ بازیکن و نیمه دومم یازده بازیکن دیگ گذاشت بازی
حدودا ۸۰۰ هزار دلارم دادیم ب بایرن از بیت المال مردم بیچاره
بایرنم با همون وضع بازی رو برد
اون بازی دوستانه بود
فک کن برا جام جهانی بین فصلی اینا چه پت و مت بازی درآرن
آخرشم عین همیشه با دفاع کردن جانانه ۹۰ دقیقه ای بازیا رو میبازیم و مثل قهرمان جام جهانی ازشون قدردانی میشه
واقعا مسخرس
source

تولید محتوا
شینگل
گوگل ادوردز
سئو سایت
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick