instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
به دنبال کنسل شدن فیلم Batgirl، مدیر کمپانی دی‌سی فیلمز به دنبال خروج از این کمپانی بوده است.
مدیر جدید کمپانی برادران وارنر دیسکاوری یعنی دیوید زاسلاو (David Zaslav) در جدیدترین اقدام خود فیلم بت‌گرل (Batgirl) را کنسل کرده و با وجود اینکه فیلمبرداری این فیلم انجام شده و بودجه ۸۰ میلیون دلاری برای آن هزینه شده، از پخش آن روی پرده سینماها و همچنین سرویس آنلاین اچ‌بی‌او مکس خوداری کرده است.
این تصمیم سبب شده بود تا مدیر استودیو دی‌سی فیلمز یعنی والتر هامادا (Walter Hamada)‌ تصمیم به خروج از این کمپانی بگیرد. این در حالی است که دیوید زاسلاو نیز قصد دارد تا فرد جدیدی را برای مدیریت فیلم‌های دی‌سی به خدمت بگیرد.
با این حال، گزارش‌های تازه حاکی از آن هستند که والتر هامادا تصمیم گرفته تا زمان اکران فیلم بلک آدام (Balck Adam) با بازی دوئین جانسون (Dwayne Johnson) در نقش اصلی در تاریخ ۲۱ اکتبر سال جاری همچنان رئیس استودیو دی‌سی باقی بماند.
دیوید زاسلاو مدیر جدید کمپانی برادران وارنر در مصاحبه اخیر اظهار داشته که آن‌ها قصد دارند تا فیلم‌های بهتری در دنیای سینمایی دی‌سی تولید کنند و به دنبال آن هستند تا همانند دنیای سینمایی مارول و دیزنی، یک برنامه ۱۰ ساله برای این دنیای سینمایی شکل بدهند.
بنابر گزارش‌ها، خبر کنسل شدن فیلم «بت‌گرل» به طور ناگهانی به والتر هامادا اعلام شده و او از اینکه هیچ گونه مشورتی با او صورت نگرفته ناراحت است و نسبت به تاثیر این تصمیم روی بازیگران و عوامل فیلم نیز احساس نگرانی کرده است.
به تازگی دیوید زاسلاو تغییرات زیادی در دنیای سینمایی دی‌سی ایجاد کرده و باید دید که آینده این دنیای سینمایی چگونه خواهد بود.
منبع: کولایدر
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
خب میرفتی خیلی دستاورد بزرگی که نداشتی.البته الان که فکر میکنم هیچ دستاوردی نداشتی
به نظرم بهتر شد چون دی سی هیچ برنامه ریزی نداشت
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick