instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
پیتر جکسون، کارگردان افسانه‌ای سینما اعلام کرده که کمپانی آمازون برای ساخت سریال The Rings of Power خواهان همکاری با وی بوده است.
پیتر جکسون (Peter Jackson) که ساخت آثار بزرگی همچون سه‌گانه‌های The Lord of the Rings و The Hobbit را بر عهده داشته است، فاش کرده که کمپانی آمازون خواهان همکاری با وی برای ساخت مجموعه پرهزینه حلقه‌های قدرت بوده و حتی قرار بوده تا فیلم‌نامه آن نیز برای وی ارسال شود؛ مسئله‌ای که هیچ‌گاه رنگ واقعیت به خود ندیده است.
او در گفت و گو با خبرگزاری هالیوود ریپورتر اعلام کرده که:
آن‌ها از من پرسیدند که آیا به همکاری برای ساخت سریال ارباب حلقه‌ها علاقه دارم یا خیر؟ من اعلام کردم که بدون دیدن فیلم‌نامه نمی‌توانم پاسخی به آن‌ها بدهم. در ادامه این کمپانی وعده داد که در صورت دریافت نخستین نمونه از فیلم‌نامه، آن را برای من ارسال خواهند کرد. مسئله‌ای که هیچگاه رخ نداد و دیگر ارتباطی با آن‌ها نداشتم.
طبق صحبت‌های پیتر چکسون، این اتفاق حدود 4 الی 5 سال پیش به وقوع پیوسته و کمپانی آمازون پس از صحبتی که با این کارگردان انجام داده، هیچگاه فیلم‌نامه‌ای را برای وی ارسال نکرده است. البته که پیتر جکسون شکایتی از بابت این موضوع نداشته و مشتاق تماشای این سریال می‌باشد.
من قطعاً دوست دارم که به تماشای این سریال بپردازم. در حقیقت جزو آن دسته از آدم‌ها نیستم که به خاطر چنین اتفاقی، آرزوی بدی برای کسی داشته باشم. من علاقه دارم تا به عنوان یک بیننده عادی به تماشای این سریال بنشینم و ببینم که نتیجه کار آمازون چگونه خواهد بود.
او همچنین بودجه هنگفت 500 میلیون دلاری برای فصل اول حلقه‌های قدرت را ستایش کرده و برای سازندگان آن آرزوی موفقیت داشته است. طبق گزارشات منتشر شده، دلیل این امر رخ داده، نگرانی عوامل سازنده حلقه‌های قدرت از تشابه با فیلم‌های تحت مالکیت کمپانی برادران وارنر بوده و آن‌ها خواهان ساخت محصولی هستند که هیچ دخالتی با فیلم‌های ساخته شده نداشته باشد. با توجه به این که کمپانی آمازون مبلغ هنگفت 250 میلیون دلار را برای تصاحب حق ساخت سریال ارباب حلقه‌ها پرداخت کرده است، می‌توان حساسیت آن‌ها را درک کرد.
پیتر جکسون در پایان نیز اعلام کرد که با توجه به روند فعلی سینما، قطعاً ساخت سه‌گانه ارباب حلقه‌ها در دنیای امروز به کارگردانی او و اختصاصی بودجه‌ای سنگین امری غیرممکن خواهد بود.
سریال مورد انتظار The Lord of the Rings: The Rings of Power در تاریخ 2 سپتامبر (11 شهریور) پخش خود را از طریق سرویس آمازون پرایم آغاز خواهد کرد.
منبع: هالیوود ریپورتر
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
حاجی قدر تو رو ندونستن و ارباب رو دادن دست به نا اهلش. حیف که خودت بالا سر کار نیستی و گرنه چ هیولایی ساخته میشد باز. حیف حیف حیف
میتوان حساسیتشان را درک کرد؟
با احترام ولی بنظر من حساسیتشون روی صحنه دار کردن شاهکار ارباب حلقه ها و انحراف دنیای داستانی ارباب حلقه ها درک کردنی نیست
ارباب حلقه ها تکرار نخواهد شد
چه سریال چه بازسازی
ارباب حلقه ها اینقدر شاهکار سنگینی بود که حتی خود پیتر جکسون هم نمیتونه تکرارش کنه چه برسه به کسای دیگه.
ولی فقط ارباب حلقه ها و ماتریکس تازه اگه هری پاتر هم حساب کنیم هیچ فیلم دیگه ای رو قبول ندارم حتی اگه همه دنیا یه فیلم معرفی کنن و بگن بهترین فیلم تاریخه حتی بهتر از این سه فیلم
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick