یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
Jump to navigation
خبرنگار مشهور حوزه نقل‌وانتقالات فوتبال، جنگ لفظی را از باشگاه برایتون را برد
مارک کوکوریا، وینگ‌بک 24 ساله اسپانیایی با انتقالی به ارزش 62 میلیون پوند از برایتون به چلسی پیوست تا جناح چپ تیم توماس توخل به خوبی تقویت شود.
طرفداری | فرایند پیوستن مارک کوکوریا به چلسی جالب بود. ابتدا منچسترسیتی با این بازیکن برایتون به توافق شخصی رسید اما پیشنهاد 40 میلیون پوندی سیتیزن‌ها مورد پذیرش برایتون قرار نگرفت. چلسی سپس وارد میدان شد و پس از گرفتن بله بازیکن، با برایتون وارد مذاکره شد. 
چهارشنبه شب بود که فابریتزیو رومانو، خبرنگار مشهور حوزه نقل‌وانتقالات فوتبال اروپا خبر داد چلسی برای خرید مارک کوکوریا با باشگاه برایتون به توافقی 52 میلیون پوندی دست یافته و در خبر غیر رسمی انتقال مارک کوکوریا به چلسی خواندید تمام توافق‌های لازم برای تکمیل این معامله به دست آمده است. ساعتی از انتشار این خبر نگذشته بود که باشگاه برایتون توافق با چلسی برای فروش کوکوریا را رد کرد. در بیانیه باشگاه برایتون، آمده بود:
 فابریتزیو رومانو که به واسطه منابع معتبرش از انجام این معامله اطمینان کامل داشت، به بیانیه شتاب‌زده و عجیب برایتون این‌گونه واکنش نشان داد: خواهیم دید که چه کسی دروغ گفته است.
با گذشت کم‌تر از دو روز از بیانیه برایتون مبنی بر توافق نکردن با چلسی بر سر بازیکن اسپانیایی خود، وب‌سایت چلسی در بیانیه‌ای رسما خرید کوکوریا را تایید و از او در پیراهن آبی این باشگاه رونمایی کرد. فابریتزیو رومانو در واکنش به درست بودن خبرش و رسمی شدن این انتقال، توییت خود با مضمون «خواهیم دید چه کسی دروغ گفته است» را کوت کرد و نوشت:
باشگاه چلسی هم در بیانیه رسمی خرید مارک کوکوریا، به باشگاه برایتون طعنه زده و بیانیه چهارشنبه شب آن‌ها را وارونه کرده است:
 
اخبار داغ 
فقط رومانو و رضا یوونتوس(Reza juventus) خودمون معتبرن بقیه زیاد حرف الکی میزنن
بعد شیش روزه اخرین خبر درمورد ارسنال اینه . غیر رسمی توریرا به گالاتاسرای پیوست . حتی رسمی هم نشده . طرفداری بعد از اینکه توریرا اولین بازیش رو برای گالا انجام داد احتمالا خبر انتقال رسمیش رو میزنه
مبارک چلسی بازیکن توپیه
فقط از یه ابرانی گنده گوز بر میاد که بشینه تو خونه اش و بدون هیچ دستاوردی تو زندگیش صبح تا شب آدمای شدبدا موفق رو زیر سوال ببره و بهشون تیکه بندازه تا اینطوری کمی از این زندگی فلاکت بار تو این مملکت فراموش بشه اینهمه مطبوعات بزرگ و ثروتمند دنیا با اینهمه گزارشگر و خبرنگار و بودجه های میلیاردی باز خودشون به امثال رومانو و دیماریتزیو اقتدا میکنن اونوقت ما فقط بلدیم همه رو تخریب کنیم رونالدو و مسی از دید بعضیا لردن مالدینی و توتی و کارلتو و فرگوسن گواردیولا بوفون تقریبا از دید عده ای از ابرانیا همه اینا ناموفقن و مشکلاتی دارن بجز ما ابرانیا که رومانو رو هم قبول نداریم
خود بازیکنا میان میگن تا زمانی رومانو خبر انتقالمون کار نکرده حتی خودمونم نمیدونستیم این انتقال قطعی شده اینقدر عجیب و معتبر لامصب اونوقت یه عده فقط بلدن چرت و پرت بگن در هر صورت ایناذهم آدمن صدها نقل و انتقال بوده که نهایی هم شده ولی یه اتفاق کوچیک همه چیز منتفی کرده
رومانو انصافاً معتبره
حداقل مثل میرر و اسکای و… چرت نمیگه دهن هوادارا صاف بشه
کاری ندارم
اورریتد ترینی تو شغل خودت
دي مارتيزيو كلا رفت تو ديوار
چه کسخولیه این رومانو😏هنو نفهمیده برایتون از خداش بوده تمام این حاشیه ها و اخبارای چرت و پرت بولد شه تا یه بازیکن دوزاری و ریقونه رو خدا تومن فرو کنه به مدبریت بی تجربه چلسی!
خب حق با برایتون هم بود
رومانو گفته بود سر ۵۰ میلیون پوند ب توافق رسیدن
ولی الان میگه سر ۵۵ + ۷ میلیون پوند
پس اون موقع ب توافق نهایی نرسیده بودن
برایتون با همون توییت از ۵۰ میلیون پوند رسوند ب ۶۲ میلیون پوند
ینی حدود ۲۰ میلیون یورو بیشتر! 🙂
بهترین خبرنگار تاریخ خودتی مرد
قرارداد ۵۵ میلیونی رو میگن ۶۲
این طرفداری فازش چیه
اینم کمکم خیلی بحثش زیاد شده
فشاری شدن رومانو رو هم ندیده بودیم اونم دیدیم 😂😂😂
حالا رومانو خان خودتو ناراحت نکن
دستش رو شد برایتون 😂
برنده ماجرا بازم برایتون بود
با اون توییت نشون داد به قیمتی رومانو و چلسی انتظار دارن(52میل) بازیکنشو نمیفروشه و حتی اون موقع که همه چی تقریبا نهایی بوده هم حاضره بزنه زیر میز که همینم باعث شد چلسی همون مبلغی که برایتون میخواد رو بهشون بده…
اینقد نمی ارزه.تبم های کوچک خوب بازیکناشو رو فرو می کنن به تیم های بزرگ
فقط پیام باسگاه چلسی😄😄😄
خیلی معتبره کلا
راستی دی مارتزیو یکم کمرنگ نشده کلا؟ یادمه خیلی فعال بود سالای پیش
معلومه منبع رومانو خود باشگاه چلسی بوده لعنتی
برایتون الان احساس خیانت می کنه از سمت چلسی 🙄😅
source

تولید محتوا
شینگل
گوگل ادوردز
سئو سایت
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick