یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
جستجو در خودروبانک
خودرو کراس اوور هندی ماهیندرا اسکورپیو-N در بازار خانگی خود یعنی هند تجربه فوق العاده موفق را داشته است، زیرا 25000 دستگاه اول از این خودرو در کمتر از یک دقیقه فروخته شد و باعث از کار افتادن وب سایت و خروج بسیاری از خریداران احتمالی از دسته اولیه شد.
اسکورپیو-ان که شرکت ماهیندار آن را «پدر بزرگ شاسی‌بلندها» می‌نامد، یک SUV بدنه روی فریم است که قرار است جای نسل قبلی این خودرو ملقب به “عقرب” را با استایل جدید و فناوری مدرن بگیرد. مدلی که در دو مدل بنزینی و دیزلی با 4WD اختیاری عرضه می‌شود. ماهیندرا اسکورپیو-N در ماه می گذشته معرفی شد و در ماه ژوئن عرضه رسمی شد.
ماهیندرا گفت که 25000 دستگاه اولیه Scorpio-N بسته به نوع تیپ آن بین 15178 دلار تا 24673 دلار قیمت خواهند داشت، اما قیمت ها برای سفارش های بعدی افزایش می‌یابد. این امر باعث ایجاد هجوم در میان خریداران احتمالی شد که شمارش معکوس را در وب‌سایت رسمی تماشا کردند و امیدوار بودند در یک فرصت فروش اولیه رزرو انجام دهند.
زمانی که سیستم در 30 جولای شروع به پذیرش سفارش کرد، ترافیک آنقدر زیاد بود که در 55 ثانیه، عرضه اولیه 25000 دستگاهی مایندرا اسکورپیو-ان تمام شد. بسیاری از مردم در شبکه های اجتماعی از خرابی وب سایت ماهیندرا شکایت کردند که به آنها اجازه نمی‌داد با واریز وجه سفارش خود را به موقع تکمیل کنند. با این حال، این شرکت موفق شد بیش از 100000 سفارش را در 30 دقیقه اول جمع آوری کند. هر رزرو شامل 18000 روپیه (227 دلار) پرداخت بود که در مجموع 22.7 میلیون دلار در نیم ساعت جمع گردیدو
ماهیندرا به صورت رسمی این نقص فنی را تأیید کرده و به همه خریداران اطمینان داده است که سیستم آنلاین لاگ زمانی را که هر کاربر دکمه پرداخت را فشار داده است را ثبت کرده است. بنابراین، شناسایی 25000 مشتری اول که به قیمت تبلیغاتی و عرضه اولیه اسکورپیو-ان خود دسترسی خواهند داشت و سفارش آن‌ها با موفقیت ثبت شده است.
همانطور که توسط رسانه Autocar India گزارش شده است، ماهیندرا برای تایید سفارش با هر یک از خریداران تماس خواهد گرفت. همچنین، مشتریان این فرصت را خواهند داشت که نظر خود را در مورد تریم انتخابی و مشخصات Scorpio-N خود تا 15 آگوست، زمانی که انتخاب آنها قفل می‌شود، تغییر دهند و تاریخ تحویل تخمینی به آن‌ها اطلاع داده خواهد شد. تحویل Scoprio-N قرار است از 26 سپتامبر آغاز شود و ماهیندرا تولید بیش از 20000 دستگاه را تا دسامبر هدف گذاری کرده است.
گروه خودروبانک با شعار “دسترسی به بهترین انتخاب” تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.
خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران
هر گونه نقل مطلب از هر قسمت این سایت بدون اجازه کتبی از مدیریت سایت ممنوع می باشد
کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه خودرو بانک می باشد – ©2021
source

سئو سایت

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick