یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
Jump to navigation
درباره صنایع مس و دست و دلبازی هایش شایعه هایی به گوش می رسد که عجیب است…
صنایع مس دو نماینده در لیگ برتر دارد و گویا اوضاع این دو نماینده در آستانه آغاز فصل جدید لیگ برتر چندان مساعد نیست.
به گزارش طرفداری، وضعیت این روزهای نمایندگان صنایع مس در لیگ برتر ایران حکایت همان آدم هایی است که بیرون شان، دیگران را از حسادت می کشد و درونشان، خودشان را از نداری و کمبود آتش می زند.
نام صنایع مس معمولا اهالی فوتبال را یاد تیم‌هایی می‌اندازد که مشکلات مالی ندارند و اوضاعشان از لحاظ بودجه و امکانات، ایده آل است. مس در دوران مدیریت دکتر سعدمحمدی واقعاً چنین مجموعه‌ای بود مجموعه توانمند از لحاظ امکانات و پشتیبانی اما همین مجموعه قدرتمند و پولدار انگار این روزها حال و روز خوشی ندارد. اخباری از گوشه و کنار باشگاه های زیر مجموعه صنایع مس به گوش می رسد که باور کردنی نیست. باورش برای اهالی فوتبال سخت است که درست در آستانه آغاز فصل جدید لیگ برتر هر دو باشگاه وابسته به صنایع مس مشکل مالی داشته باشند.
به نظر می رسید این روزها وضع هر تیمی خراب باشد، مس کرمان و مس رفسنجان به دلیل داشتن پشتوانه قوی از لحاظ مالی احساس بی‌نیازی کنند اما اخبار پراکنده‌ای که از کرمان و رفسنجان می آید از مشکلات مالی این دو باشگاه حکایت می کند. بازیکنان مس کرمان مدعی هستند هنوز پولی بابت فصل جدید نگرفته‌اند و طبق ادعای آنها اوضاع در رفسنجان هم تعریفی ندارد.
این اخبار درحالی به گوش می رسد که شایعه شده صنایع مس ایران طی ماه های گذشته در دو مقطع ۱۲۰ میلیارد تومان به باشگاه تراکتور کمک کرده است. مدیر جدید صنایع مس اصلیت آذری دارد و همین موضوع باعث شده شایعه حمایت مالی صنایع مس از باشگاه تراکتور باور پذیر به نظر بیاید.
صد البته مجموعه مس ایران شایعه را تکذیب کرده اما آنهایی که فعالیت نقل و انتقالاتی تراکتور را پیگیری می‌کنند، می‌گویند یارگیری این باشگاه تبریزی دو نیمه متفاوت داشته است؛ تراکتور در ابتدای فصل نقل و انتقالات پول و زور برای یارگیری نداشت و تنها به فکر معاوضه بازیکن بود اما از یک مقطعی به بعد که شایعه شد صنایع مس در دو مرحله ۶۰ میلیارد، ۶۰ میلیارد به تراکتور کمک کرده، اخباری از جذب بازیکنان بزرگ مثل سعید عزت اللهی و صفا هادی به گوش رسید.
حالا هم که رسول خطیبی مدیرعامل مس سونگون شده، همه می گویند حضور رستمی مدیرعامل آذری صنایع مس که اعتقاد ویژه‌ای به رسول خطیبی دارد، باعث شده صنایع مس بخشی از تمرکز خود را از روی دو باشگاه لیگ برتری مس کرمان و مس رفسنجان بر دارد و روی باشگاه های دیگر بگذارد.
با این حساب بی ربط نیست که بازیکنان مس کرمان می گویند دارایی های صنایع مس برای غریبه ها طلا است و برای خودی ها یعنی مس کرمان و رفسنجان بلا!
درباره رابطه خوب مدیرعامل صنایع مس با رسول خطیبی هم روایت‌های مختلفی به گوش می رسد از یک طرف شایعه شده بود با رایزنی های نمایندگان آذربایجان در مجلس، رستمی قصد داشت هر طور شده رسول خطیبی را به عنوان سرمربی وارد یکی از مجموعه‌های ورزشی مس کند و از طرف دیگر این شایعه به گوش می‌رسید که صنایع مس قصد دارد امتیاز یک باشگاه لیگ یکی را برای مس سونگون بخرد تا باشگاهی که رسول خطیبی مدیرعامل آن شده در فوتبال هم تیم‌داری کند.
قبل از  انتخاب رسول خطیبی به عنوان مدیرعامل مس سونگون، شایعه شده بود صنایع مس از مدیرعامل مس کرمان خواسته فرزاد حسین خانی را کنار بگذارد و هدایت این تیم را به رسول خطیبی بسپارد، مشابه این شایعه درباره مس شهربابک شنیده می شد؛ گویا در یک مقطع پس از آنکه فرزاد حسین خانی با مس کرمان تمدید کرد، به مس شهر بابک هم پیشنهاد شد به جای وحید رضایی با رسول خطیبی کار کند. حتی شایعه شده بود قبل از همه این پیشنهاد به مس رفسنجان ارائه شده است. مس رفسنجان که با مثلث مجید زین الدینی به عنوان مدیرعامل، علی علیزاده در نقش معاون ورزشی باشگاه و محمد ربیعی به عنوان سرمربی، بهترین نتایج ممکن را گرفته و تبدیل به برند ورزشی صنایع مس در ایران شده، به شکل عجیبی در آستانه تغییر بی دلیل مدیریت قرار دارد. راست و دروغش گردن راوی که می گفت پس از آن که مدیرعامل باشگاه مس رفسنجان نپذیرفت رسول خطیبی را به جای محمد ربیعی به عنوان سرمربی این تیم معرفی کند، صنایع مس مدیریت امور مالی این مجموعه را از مجید زین الدینی گرفت. مجید زین الدینی پیش از این همزمان مدیرعامل باشگاه مس رفسنجان و مدیر امور مالی صنایع مس بود اما حالا تنها به عنوان مدیرعامل باشگاه فعالیت می کند.
امیدواریم این شایعه ها صحت نداشته باشد و صنایع مس بی دلیل دنبال تغییر در دو مجموعه مس کرمان و مس رفسنجان نرود. مس رفسنجان با درخشش در لیگ برتر و مس کرمان با صعود به لیگ برتر شرایط ورزشی مطلوبی را برای صنایع مس رقم زده اند و حیف است صنایع مس با پشتیبانی ضعیف از این دو باشگاه به برندهای ورزشی خود ناخواسته آسیب بزند. صنایع مس نباید با چراغی که به خانه رواست، محفل غریبه‌ها را نورانی کند!
اخبار داغ 
زشته این حرفها بخدا ما ترک ها اگه طلبی هم داریم از این معادن از کرمان نداریم اگه بخوام از این کمک‌ها اسم ببرم یک طومار باید بنویسم.اینبار رسانه ای شده در ضمن اگه درصد درآمدی که معادن خرج شهرهای خودشون میکنن مس کمترین رو داره خصوصا در کرمان با اون همه منطقه محروم.سیاست معادن فولاد که در اصفهان و جنوب تیمداری میکنن خیلی متفاوته حتی سیرجان
به عنوان یه ورزقانی که مس سونگون واسه ورزقانه میگم
وقتی هیچ منفعتی برای ورزقان نداره و برعکس طبیعت و آلودگی به بار میاره
برای تراختور خرج بشه بهتره تا بره یه جای دیگه
درضمن کاش ورزقان صاحب داشت
یه معدن طلا داره که روس ها چپاولش میکنن
یه معدن طلا داره که چینی ها چپاولش میکنن
مس سونگون هم که اسمش مسه ولی همه چی داره از مولیبدن گرفته تا میگن اورانیوم و …
ولی کو چه منفعتی برای ورزقان یا حتی استانمون داره هیچی ….
طبیعتش هم که چی بگم درخت های جنگل های ارسباران ( قره داغ ) رو هم که یه عده قورمس….. چپاول میکنن
خاک تو سرتون که انقدر سخیف پست مینویسید
هر معدن مسی تو ایران باشه دربست میره کرمان فراوری میشه
بازم طلبکارید
یک مهندس ژاپنی که در بازدید ازمعدن مس سرچشمه وقتیکه یک گدا رو دید .گفت مگه ایران گدا هم داره اونم با وجود همچین معدن بزرگی!
فک کن طرف فقط یک معدن مس رو دیده اینجوری میگه بقیه معادن و نفت و گاز و…. بماند.حالا چرا ملت بعضیاشون فقیر و گرسنه اند ؟
یکی از دلایلش اینه بجای اینکه معادنی همچون مس پول رو برای جوانان و یا زیرساخت ها خرج کنه .وارد صنعت کثیف فوتبال ایران میکنن .
یا خدا چه قد کاربر تراکتوری اون پایین شهید شدن
خطاب به شما جناب:
اولا کرمان به لطف مس سه تیم لیگ برتری داره چطور میگی ورشکست شده اینقد پول دارن که به یه بازیکن که اصلا مبلغش۲۰میلیارد نیس دارن پیشنهاد۲۰میلیاردی میدن اگه پول نداشتن به یه بازیکن در حد۱۰میلیارد ارزش داره این مبلغ رو پیشنهاد میدن.
دوما مس سونگون ورزقان متعلق به استان آذربایجان شرقیه و حق داره از مزایای آن برخوردار بشه ولی متاسفانه حس استعمار برخی افراد نسبت ورزقان این شهر خیلی عقب مانده با وجود معدن به این بزرگی.
ثالثا با وجود اینکه کمک به باشگاه تراکتور تکذیب شده ولی اگه کمک هم کنه قانونیه و مس ورزقان اسپانسر تراکتور هس و تراکتور تیم استانه و معدن هم مال استان آذربایجان شرقیه.
تو هم به جای تفرقه بین ملت برو خودتواصلاح کن. باشگاه تراکتور میتونه از شما بابت این مقاله و اتهام شکایت هم کنه.
آذربایجانی ها انگار ارث باباشونو از کرمانی ها میخوان
اینهمه سال منابع کشور رو خوردن و چاپیدن و تبریز رو به چه نحوی ساختن آخرشم ورزشگاه شون شده نوای تجزیه طلبی و تفرقه… حالا انگار ما حق اونا رو خوردیم! درحالیکه مناطق محروم کرمان بعضا جایی تو کشور مثلش نیست
ماشاالله رو که نیست
نمی دونستم از طرفداری از آبی قرمز بکشم بیرون دوباره باید شروع کنم به کل کل های اعصاب خرد کن ای گند بزنن لیگ مسخره ایران رو و تیمداری مسخره اش
عجب … هزاران تیم کرمانی تو انواع لیگ های مختلف با هزینه مس هستند ولی سهم آذربایجان از مس بجز نابود شدن طبیعت چیزی نیست ..
پولی که باید طبق قانون و منطق هزینه ورزش همگانی بشه بخاطر لفت و لیس و عشق شهرت مدیران داره برای تیمداری خرج میشه،به جای اعتراض به این وضعیت ،میگه چرا کم هزینه میکنند.
جریان این نفاق زیر پست چیه ؟
ولش بابا حرفی نیست به یه عده بگی کرمان کلی معدن مس داره و بیشترین صنایع مس ایران رو داره میگن نه نداره
این همه تیمای آذربایجان بی پولی و مشکل مالی تحمل کردن
کل جمعیت استان کرمانو بزاری رو هم اندازه طرفدارای تراکتور نمیشن ، دیدین پارسال چه بلایی سر تراکتور اومد ؟
ماشین سازی با اصالت که به کل تیمای کرمان میارزه سقوط کرد دسته دو ، صدای کسی در نیومد
الان اومدن طرف کرمانی رو میگیرن که فقط و فقط ۳تا تیم لیگ برتری داره :)))
source

تولید محتوا
شینگل
گوگل ادوردز
سئو سایت
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick