یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با اعلام یک نشریه ترکیه‌ای، باشگاه گالاتاسرای هم مشتری مهدی طارمی مهاجم ایرانی پورتو شد.
به گزارش خبرنگار مهر، نشریه fotomac ترکیه در گزارشی مدعی شد باشگاه گالاتاسرای که عزم خود را برای قهرمانی در سوپر لیگ ترکیه جزم کرده است، برای تقویت خط حمله خود سراغ مهدی طارمی مهاجم ایرانی پورتو رفته است.
این در حالی است که طارمی پیش از این مدنظر باشگاه فنرباغچه ترکیه هم قرار داشت اما سرمربی این باشگاه اعلام کرد در خط حمله نیازی به بازیکن جدید ندارد.
fotomac در ادعایی عجیب اعلام کرد پورتو برای فروش طارمی مبلغ ۵ میلیون یورو طلب کرده و این مهاجم ایرانی برای حضور در گالاتاسرای بی صبر و مشتاق است!
این در حالی است که به موازات پیشنهاد دو غول ترکیه به پورتو برای جذب طارمی، باشگاه میلان ایتالیا هم مهاجم ایران را زیر نظر گرفته و ظاهراً پیشنهاداتی را به پورتو ارائه کرده است.
طبق اعلام نشریه O jogo پرتغال، میلان پیشنهادی بالغ بر ۲۶ میلیون یورو برای جذب طارمی ارائه کرده است که مورد موافقت پورتو قرار نگرفته. این روزنامه به نقل از باشگاه پورتو، مبلغ فروش طارمی را ۳۶ میلیون یورو اعلام کرد و هشدار غیر مستقیمی را به هم به باشگاه میلان داده است: «اگر مبلغ ۳۶ میلیون یورو را بپردازید، می‌توانید طارمی را به خدمت بگیرید؛ در غیر این صورت از وسوسه کردن بازیکن ما خودداری کنید»!
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.
source

تولید محتوا
شینگل
گوگل ادوردز
سئو سایت
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick