instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
اگرچه گزارش‌های اخیر ادعا می‌کنند که استودیوی (Eidos Montreal) قصد بازگشت به سری Deus Ex را دارد، اما به نظر می‌رسد این استودیو در حال کار بر روی یک عنوان جدید است.
ظاهراً استودیوی ایداس مونترال پس از توسعه‌ی بازی Marvel’s Guardians of the Galaxy آماده‌ی کار روی پروژه‌ی جدید است. اخیراً جف گراب (Jeff Grubb) در گزارشی ادعا کرده است که استودیوی مذکور قصد دارد مجموعه‌ی Deus Ex را احیا نماید. طبق گزارش‌ها، این استودیو می‌خواهد «کاری را انجام دهد که بازی Cyberpunk 2077 نتوانست آن را تحقق ببخشد». اما به نظر می‌رسد فاصله‌ی زیادی تا معرفی و انتشار نسخه‌ی جدید این مجموعه داریم و به این زودی‌ها شاهد آن نخواهیم بود.
جیسون شرایر (Jason Schreier)، خبرنگار مشهور بلومبرگ، اخیراً با انتشار پستی در انجمن ResetEra به طرفداران سری Deus Ex هشدار داده است تا توقعات خود را کنترل کنند. به گفته‌ی شرایر، بازی بعدی استودیوی ایداس مونترال یک آی‌پی جدید خواهد بود. همچنین وی در ادامه اشاره کرد که اگر بازی جدیدی از سری Deux Ex در کار باشد، به این زودی‌ها منتشر نخواهد شد.
استودیوی ایداس مونترال در حال حاضر تحت مالکیت شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) قرار دارد، اما در اواخر سال جاری میلادی به همراه چند استودیوی غربی اسکوئر انیکس (در کنار آی‌پی‌های آن‌ها)، راهی زیرمجموعه‌ی کمپانی سوئدی امبریسر گروپ (Embracer Group) خواهد شد.
شرکت امبریسر گروپ پیش‌تر اعلام کرده بود که در حال بررسی توسعه‌ی ریمیک‌ها، ریمسترها و اسپین‌آف‌هایی از آی‌پی‌های غربی اسکوئر انیکس است. مطمئناً ساخت یک ریمیک یا ریبوت از Deus Ex موردی است که طرفداران این فرنچایز خواستار آن هستند.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
هر چه از Eidos-Montreal رسد نیکوست دیگه IP جدید باشه چه بهتر خوب شد دیگه زیر مجموعه Square Enix نیستن
اه گفتم دئوس اکسه
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick