instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
یکی از استریمرهای توییچ با اسپیدران بازی Halo 2 با درجه‌ی سختی Legendary و بدون روبرو شدن با مرگ، موفق شد تا جایزه‌ی 20 هزار دلاری را از آن خود کند.
اصطلاح “LASO” از جمله ترسناک‌ترین اصطلاحات برای طرفداران مجموعه‌ی Halo است. این اصطلاح به تکمیل بخش کمپین بازی‌های Halo در سخت‌ترین درجه‌ی ممکن یعنی Legendary با فعال بودن Skulls (LASO مخفف Legendary All Skulls On است) اشاره دارد. همچنین، گیمرها در این حالت نباید هیچ گاه با مرگ روبرو شوند.
یکی از تولید کنندگان محتوای مربوط به بازی Halo یعنی Charlie ‘Cr1tikal’ White، جامعه‌ی گیمرهای Halo را به چالش کشیده است تا به LASO بپردازند. او به اولین گیمری که بازی Halo 2 Anniversary را LASO کند و بدون مرگ آن را به پایان برساند، جایزه‌ی 20 هزار دلاری اعطا خواهد کرد. علاوه بر ظاهر غیرممکن LASO، بازی Halo 2 سخت‌ترین بخش کمپین با درجه‌ی سختی Legendary در این مجموعه را دارد.
جالب است بدانید که Cr1tikal اولین بار چند هفته‌ی پیش این چالش را با یک جایزه‌ی 5 هزار دلاری معرفی کرد و مدت‌ها این چالش بدون جلب توجه هیچ گیمری ادامه یافت تا وی سعی کرد با چهار برابر کردن جایزه، توجه‌ها را به سمت خود جلب کند. طبق گفته‌های Cr1tikal، این چالش تنها یک بار انجام شده است، اما استفاده از Envy Skull به مستر چیف (Master Chief) این اجازه را می‌داد تا نامرئی شود. بنابراین، برای بالا بردن سختی چالش، Cr1tikal از گیمرها خواست که بدون استفاده از Skulls این فرآیند را انجام دهند.
جروالین (Jervalin) نام استریمری در توییچ است که پس از تلاش‌های متعدد موفق شد چالش اسپیدران بازی Halo 2 را کامل کند. وی به این منظور بازی Halo 2 را در درجه سختی Legendary و بدون Skulls به اتمام رسانید و با مرگ روبرو نشد. مدت زمانی که او صرف اسپیدران این بازی کرد، حدود 6 ساعت و نیم بود.
البته وی پیش از این نیز یک رکورددار در تعدادی از زمینه‌های اسپیدران بازی Halo 2 بوده است. رکورد قبلی وی برای اتمام بازی در درجه‌ی سختی Legendary Halo 2 معادل 2 ساعت و 25 دقیقه است که نشان می‌دهد چگونه بهره‌گیری از Skulls می‌تواند در مدت زمان اتمام بازی تاثیر بگذارد.
جالب است بدانید که امروز، جان جونیشک (John Junyszek) به عنوان مدیر ارشد استودیوی 343 اینداستریز (343 Industries) موفقیت جروالین را تبریک گفت.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
درود
Jervalin به مدت 40 روز، هر روز 7-10 ساعت استریم میکرد و بعضا 7-8 ساعت میرفت جلو و تا لبه پیروزی میرسید ولی میمرد و دوباره شروع میکرد. خیلی از استریمرا حتی تو این درجه سختی و با فعال کردن skulls تا آخر مرحله اول هم نمیتونستن برن، به شدت سخته و باید کل halo 2 رو حفظ باشی…
تو صفحه توییتر halo هم براش یه طراحی زیبا انجام دادن و بهش تبریک گفتن، توییتر xbox هم تبریک گفته.
خود چارلی خیلی خیلی حمایت کرد از همه استریمرایی که این چالش رو امتحان کردن و گفته که در آینده چالش های مشابه بیشتری قراره در نظر بگیره.
به نظرم این چالش ها خیلی باحالن چون هم گیمرا رو دور هم جمع میکنه هم به بازی کردنشون هدف میده، حالا نه اینکه به پول برسن بلکه به خود چالش غلبه کنن و برنده بشن.
نکته جالب واکنش خانواده اش بود بعد از تموم شدن اسپید ران بود. (:
زودتر بهم خبر میدادین همچین چالشی هست، راحت میبردمش
والا من هیلو اینفینیت رو تو درجه لجنداری نتونستم تموم کنم …. واقعا سخته …. خیلی رو اعصاب میرن تک تیراندازهاش و باس فایتاش …
لجندری رو دارم میرم ولی نمیدونم تمومش بکنم یا نه !!!
دمش گرم😃
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick