یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
Jump to navigation
مسئله انتقال هافبک فرانسوی یوونتوس به اولدترافورد جدی است
یوونتوس از مذاکره منچستریونایتد و آدریان رابیو آگاه است اما خلاف گزارش‌های اخیر، هنوز توافق نهایی میان این دو باشگاه به دست نیامده است؛ اگرچه تمام طرفین برای این انتقال تمایل دارند.
طرفداری | به گزارش تلگراف، منچستریونایتد می‌خواهد با پیشنهادی 15 میلیون پوندی آدریان رابیو، هافبک فرانسوی یوونتوس را جذب کند. روز دوشنبه اریک تن هاخ سرمربی شیاطین سرخ با این هافبک 26 ساله تیم ملی فرانسه تماس تلفنی گرفت تا نظر او برای پیوستن به تیمش را جویا شود. رابیو می‌خواهد از یوونتوس جدا شود و بانوی پیر از مذاکرات آغاز شده میان بازیکنش و منچستریونایتد اطلاع دارد.
از قرارداد رابیو با یوونتوس فقط یک فصل باقی‌مانده و بیانکونری ارزش او را چیزی حدود 15 الی 20 میلیون یورو (12.6 الی 16.9 میلیون پوند) می‌داند. برکسی پوشیده نیست که رابیو می‌خواهد به لیگ برتر انگلیس برود اما ترجیح می‌دهد مقصد آینده‌اش در لیگ قهرمانان اروپا حاضر باشد. 
منچستریونایتد هنوز نسبت به جذب فرنکی دی یونگ از بارسلونا خوش‌بین است اما اریک تن هاخ تمایل دارد جدا از این انتقال، رابیو را به تیمش اضافه کند و این را به اطلاع بازیکن رسانده است. منچستریونایتد هنوز با ورونیک، مادر و ایجنت رابیو صحبت نگرفته است و در نتیجه هنوز خبری از توافق شخصی منچستریونایتد با بازیکن نیست. مادر رابیو علاقه‌ای به معامله با واسطه‌ها ندارد و می‌خواهد شخصا برای انتقال پسرش به منچستریونایتد مذاکره کند. 
اخبار داغ 
دمتون گرمه زودتر ببرینش فقط
بیا مفتی ببر ما حرفی نداریم
فکر خوبیه برا خرید موثت
کلا ازش خوشم نمیاد از اول هم خوشم نمی اومد
اینقدر زود قضاوت نکنید، اجازه بدید آخر فصل خریدای مربی رو قضاوت کنید، این باخت اولم توفیق اجباری بود ظاهرا…!!!
تسلیت به همه ی طرفدارا این تیم تیم نمیشه با این وضع خریدا یارو رو از همه تیما انداختن بیرون ما میریم بگیریم یکی میشه مثه فلینی
فاتحه منچشتر با این خریدا خوندست بیچاره منچستر انگار قرار به این زودیا اوج بگیره
اینو ساوویچ میخواد بخره؟ 😐 وات د فاز این خریدارو میکنی منم میدونم جواب نمیدن این و مایتینز و مالاسیا شاهنامه اخرش خوشه
لرده اصلا اون به کنار ایجنتش یعنی مادرش یه فولاد زرهیه که نگو
توی دوره ای که اوله مربی بود اکثر خرید ها اگه نگیم همش نظر هوادارا بود و تیم به خاک سیاه نشست. البته باید ببینیم این خرید الویت خود مربی هست یا از سر اجبار چون کس دیگه ای نیست به این خرید داره تن میده. اینم در نظر بگیریم رابیو اون بنجلی که فکر میکنیم نیست.
رابیو نیم فصل دوم ستون خط هافبک یووه بوده. منچستری چسناله نکنید. با 15 تا داره جذب میشه و فقط دستمزدش بالاس.
تن هاخ -اورمارس – کومان اینا قشنگ بولد شدن وگرنه هیچ رزومه خاصی ندارن تهش یکسال تیمشون درخشیده و تو زمینه نقل انتقالات هم بدترین خرید هارو دارن
ونخال دوم..😤😤
منچستر تخمی بازیکن میگیره. اینم بازیکن نیس حرف همه درست. ولی اگر باعث بشه از بازی بعد هیکل نکبت فرد و مک تومینای رو نبینم امیدوارم کار انتقالش سریع انجام بشه. ۱۵ تا هم هیچی نیس واسه منچستر. منچستر برا ونبیساکا ۵۰ تا داد برای مگوایر ۸۰ تا.
سپاس از این خدمت بزرگ ببرنش به همراه ساندرو احتمالا فن یونایتد هم میشم
اینم شیره ای از اب در اومد
خوب معلومه اینم هیچی نمیشه و ژانویه باید اخراجشو شاهد باشیم با این خریداش .هر چی بنجله دست میزاره روش
اریک بنجل
نیم فصل نشده اخراجی
منچستریا از چی مینالن!
یه هافبک جنگنده مث این الان تو ترکیب دارید!
واقعا بعضی بازیکنا هر چقدم خوب باشن ب چشم نمیان یکی همبن ربیو طرف فیکس یووه و فرانسه اس با اون همه بازیکن ولی همه میگن بنجله
مگر استایل بازیش چقدر با فرد و مک تومینای فرق داره؟ !!!!
source

تولید محتوا
شینگل
گوگل ادوردز
سئو سایت
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick