instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
استودیوی RealityArts که مرکز آن در ترکیه است، بازی اکشن مبارزه‌ای تن‌به‌تن محور Unawake را با Unreal Engine 5 توسعه و در سال 2023 عرضه خواهد کرد.
استودیوی RealityArts، در همکاری با شرکت ناشر بازی‌های ایندی، Toplitz Production، از بازی خود پرده برداشت. این بازی که برای انتشار در سال 2023 برنامه‌ریزی شده است، با Unreal Engine 5 توسعه خواهد یافت.
بازی Unawake روی اکشن تمرکز و فضای آخرالزمانی دیستوپیایی (پادآرمان شهر یا ویران‌شهر) خواهد داشت. این بازی همین حالا نیز توجه اپیک گیمز (Epic Games) را به خود جلب کرده و دو بار در بخش MegaGrants شرکت اپیک گیمز پذیرفته شده است.
هم‌بنیان‌گذار استودیوی RealityArts، آقای Ismael Kemal Ciftcioglu، در رابطه با همکاری استودیوی و شرکت Toplitz Production گفت:
گفت‌وگو با Toplitz از همان ابتدا لذت‌بخش بود.
ما می‌توانیم از آزادی کامل در خلاقیت خود لذت ببریم و تمام و کمال روی توسعۀ بازی تمرکز کنیم. پشتیبانی تمام تیم Toplitz را حس می‌کنم و اکنون می‌توانم به دهه‌ها تجربه در انتشار و مارکتینگ آن‌ها برای عرضۀ Unawake به گروه هرچه وسیع‌تر مخاطبان تکیه کنم.
بازی Unawake، طبق صفحۀ استیم آن، برای PC منتشر خواهد شد و داستانی را در بر خواهد گرفت که ژانر علمی تخیلی، فانتزی و تاریخی را با هم تلفیق خواهد کرد. گیم‌پلی اصلی آن در راستای نبردهای تن‌به‌تن است و بازی شامل پیشرفت بر پایۀ تجربه برای شخصیت و مهارت‌های او خواهد بود. سلاح‌ها در Unawake می‌توانند در کنار استفاده از بیش از 20 مهارت بازی‌باز، شخصی‌سازی شوند.
در ادامه می‌توانید تیزر منتشر شده از ساختۀ استودیوی ترکیه‌ای RealityArts، یعنی بازی Unawake را مشاهده کنید:
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
ببین تو رو خدا ترکیه چه بازی ای ساخته . اونوقت اینجا با بودجه ی دولتی و هزار تا منت سفیر عشق پنج رو دارن میسازن در مورد نوه نتیجه های مختار .
چقدر شبیه اسکایریمه
خوب وقتشه که الان یک عده بیان و خود تخریبی رو آغاز کنند و بگن واااای چقدر ما بدبختیم 😑
ترکیه قبل از اینم سابقه ی بازی سازی داشته ؟
مبارزات الدراسکرولزی ترکیه ای 👍
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick