یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
ایسنا/خوزستان پیشکسوت فوتبال خوزستان می گوید، از فولاد با توجه به هزینه هایی که داشته و بازیکنانی که جذب کرده است، انتظاری جز قهرمانی نیست.
حسن سالمی در گفت وگو با ایسنا در خصوص تیم فوتبال خوزستان، اظهار کرد: تقریباً ۹۰ درصد تیم فصل بیست و دوم فولاد خوزستان با بازیکنان غیربومی و مربیان و بازیکنان خارجی بسته شده است و این موضوع نوید می دهد که نکونام به دنبال نتیجه گیری در آسیا و لیگ برتر است و به نظرم نگاه این سرمربی به قهرمانی در لیگ برتر است. 
وی ادامه داد: از فولاد با توجه به هزینه هایی که داشته و بازیکنانی که جذب کرده است، انتظاری جز قهرمانی نیست، وگرنه با همان بازیکنان فصل قبل هم می توانست امسال چهارم یا پنجم شود. پس نیاز است که فولاد تنها به قهرمانی فکر کند تا طرفداران این تیم با این موفقیت خوشحال شوند. 
این پیشکسوت فوتبال در خصوص معاوضه مجتبی نجاریان با آرش رضاوند از استقلال تهران نیز گفت: این معاوضه به صلاح نیست زیرا نجاریان، حردانی ها و بازیکنانی که در خوزستان به ثمر می رسند و در کشور مطرح می شوند باید در فوتبال استان بمانند و کمک دهند. من این معاوضه را به نفع فوتبال خوزستان نمی بینم و انتظار است که فولاد داشته های آکادمی خود را حفظ کند تا اثری از بازیکنان خوزستانی در فولاد باقی بماند. به صلاح نیست بازیکنان خوزستانی را به استقلال تهران بدهیم و بعد وریا غفوری ۳۶ ساله را جذب کنیم.
سالمی در پایان با بیان اینکه امسال لیگ سختی داریم و چند تیم فوق العاده بسته شده اند، گفت: حسن لیگ برتر هم به همین است که رقابت وجود داشته باشد و قرار نیست هر سال پرسپولیس یا استقلال قهرمان شوند. اگر به  این صورت باشد لیگ برتر دیگر جذاب نخواهد بود و خدا کند امسال فولاد یا گل گهر قهرمان شود تا لیگ جذاب بماند. 
انتهای پیام
source

تولید محتوا
شینگل
گوگل ادوردز
سئو سایت
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick