یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
مجری طرح تجهیز، بهسازی و ساخت پایگاه های امداد و نجات مناطق زغالدار کشور اعلام کرد: مناقصه تامین تجهیزات اروپایی و ساخت داخل، برای طرح احداث 4 پایگاه امداد و نجات زغال سنگ انجام شد.
پرهام خواجه پور با بیان این مطلب اظهار داشت: ایمیدرو با توجه به مخاطرات پیش روی فعالیت در معادن زغال سنگ، برنامه ریزی برای تجهیز، بهسازی و ساخت پایگاه های امداد و نجات در 4 منطقه زغالدار کشور را در دستور کار قرار داد.
وی ادامه داد: این پایگاه ها در مناطق طبس، کرمان، البرز شرقی و البرز مرکزی بهسازی یا احداث خواهد شد. مجموع سرمایه گذاری پیش بینی شده برای این طرح، حدود یکهزار و 350 میلیارد ریال و نیز 400 میلیارد ریال برای خرید خودروهای امدادی است و شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران (زیر مجموعه ایمیدرو)، آن را اجرایی می کند.
پیشرفت 14 درصدی احداث پایگاه طبس
مجری طرح تجهیز، بهسازی و ساخت پایگاه های امداد و نجات مناطق زغالدار با اشاره به میزان پیشرفت فیزیکی پایگاه های امداد و نجات زغال سنگ گفت: اکنون زمین مورد نیاز برای احداث پایگاه حوزه طبس تامین شده و پیمانکار ساخت، در مرحله نصب اسکلت فلزی، با پیشرفت حدود 14 درصدی است.
وی ادامه داد: ساخت پایگاه امداد و نجات منطقه زغال سنگ خیز کرمان نیز در مرحله تملک زمین است. همچنین، در حوزه البرز شرقی، ساختمان امداد و نجات طزره، برای پایگاه امداد و نجات در نظر گرفته شده است.
خواجه پور تصریح کرد: با توجه به بررسی های کارشناسی، مقرر شد 2 پایگاه در منطقه البرز مرکزی (منطقه زغال سنگ البرز مرکزی و منطقه چمستان آمل) احداث شود. با تکمیل مراحل تملک زمین، وارد مرحله احداث این 2 پایگاه خواهیم شد.
 
روابط عمومی ایمیدرو
قیمت تور کیش
دانلود جوکر
Kim Kardashian

source

تولید محتوا
شینگل
گوگل ادوردز
سئو سایت
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick