سامسونگ هزینه‌ی تعمیر نمایشگر تاشو گوشی‌های تاشو جدید خود یعنی گلکسی زد فولد ۴ و زد فلیپ ۴ را از ۲۴۹ دلار به ۲۹ دلار کاهش داده است.
سامسونگ هزینه‌ی تعمیر نمایشگر تاشو گلکسی زد فولد ۴ و گلکسی زد فلیپ ۴ را ۲۹ دلار اعلام کرد. این درحالی است که هزینه‌ی تعمیر صفحه‌نمایش تاشو نسل قبل این گوشی‌ها ۲۴۹ دلار بود. شاید به‌همین دلیل است که این شرکت از طراحی جدید لولای مدل جدید زد فولد و زد فلیپ اطمینان دارد.
فون‌آرنا اشاره می‌کند، هزینه‌ی ۲۹ دلاری تعمیر نمایشگر زد فولد ۴ و زد فلیپ ۴ برای افرادی است که مشترک سرویس Care Plus سامسونگ باشند. البته مشترکان این سرویس برای تعویض صفحه‌نمایش زد فولد ۳ همچنان باید ۲۴۹ دلار پرداخت کنند. ازسوی دیگر، هزینه‌ی Care Plus برای هر ماه فقط ۱۱ دلار درنظر گرفته شده است.
به‌هرحال کاهش قیمت تعویض نمایشگر زد فولد ۴ برای کاربران Care Plus، بسیار امیدوارکننده است، زیرا این دستگاه با برچسب قیمتی ۱۸۰۰ دلار به‌فروش می‌رسد.

کاهش هزینه‌ی تعمیر نمایشگر گوشی‌های تاشو جدید سامسونگ، نقطه‌ی عطف مهمی برای این شرکت و همچنین کاربران این محصولات محسوب می‌شود و درواقع نشانه‌ی دیگری از رشد این فناوری است. غول فناوری کره‌ی جنوبی سعی کرده با طراحی لولای جدید، استفاده از مکانیزم چرخش براساس چرخ‌دنده را کنار بگذارد؛ اقدامی که باعث شد این شرکت بتواند ابعاد لولا را در نسل جدید تاشوهای خود کاهش دهد.
سامسونگ با بازگشت به فناوری چرخشی خطی موفق شد گوشی‌های تاشو باریک‌تری تولید کند که وزن کمتری دارند، درحالی‌که نسبت به سه نسل قبلی این محصولات، دوام بیشتری خواهند داشت.
شایان‌ ذکر است خریداران می‌توانند علاوه‌بر عضویت در سرویس Care Plus سامسونگ، با پرداخت هفت دلار اضافه، گوشی خود را دربرابر سرقت نیز محافظت کنند.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین مقالات هفته
داغ‌ترین‌های امروز

کاربران بیشتر به دنبال چه هستند؟

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط mohtavaclick