instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
به گزارش تام هندرسون (Tom Henderson) از رسانه‌ی Exputer، ساخت بازی مورد انتظار Beyond Good and Evil 2 چند سال دیگر طول خواهد کشید.
طی چند سال گذشته، خبرها، گزارش‌ها و شایعات منفی زیادی از فرایند آشفته‌ی ساخت بازی Beyond Good and Evil 2 منتشر شد. کارگردان بازی یعنی میشل انسل (Michel Ancel) در سال 2020 از دنیای بازی‌ها و پروژه‌ی ساخت این عنوان کنار رفت و در آخرین صحبت‌های خود گفت: «روند ساخت بسیار خوب پیش می‌رود.» اکنون، دو سال از کناره‌گیری انسل می‌گذرد و جز اینکه این بازی هنوز در دست ساخت قرار دارد، اطلاعاتی از سوی یوبیسافت (Ubisoft) منتشر نشده است.
ماه پیش، تام هندرسون گزارشی مبنی بر آزمایش بازی توسط افرادی خارج از یوبیسافت منتشر کرده بود و دو منبع متفاوت تصاویر و ویدیوهایی را با این شرط که جای دیگری منتشر نشوند، در اختیار اعضای Exputer قرار داده بودند. به گفته‌ی هندرسون، بازی در تصاویر و ویدیوهای یادشده نسبت به تریلری که یوبیسافت در دسامبر 2018 منتشر کرده بود، بسیار ناقص‌تر به نظر می‌رسید و از اعمال تغییرات مختلف پس از انتشار تریلر گیمپلی بازی خبر می‌داد.
همچنین، می‌دانیم که بازیکنان می‌توانند در Beyond Good and Evil 2، شخصیت مخصوص به خود را خلق کنند و با استفاده از پوشش‌های متفاوت، به شخصی‌سازی آن‌ها بپردازند.
منابع هندرسون به «دور از انتشار بودن بازی» و «عدم پیروی آن از خط فکری مشخص» اشاره کرده‌اند و حتی یکی از آن‌ها گفته است: «حین تجربه‌ی بازی، نمی‌دانستم که دقیقاً دارم چه کاری می‌کنم.»
این انتقادات منطقی به نظر می‌رسند، زیرا سارا آرلانو (Sarah Arellano) به تازگی به مقام نویسندگی ارشد این بازی رسیده و با این حساب، هنوز داستانی برای بازی به نگارش در نیامده است. آرلانو پیش از این سابقه‌ی طراحی روایت بازی World of Warcraft را در استودیوی بلیزارد اینترتینمنت (Blizzard Entertainment) داشته است.
هندرسون در ادامه می‌گوید:
با توجه به ویدیوهای مذکور از گیمپلی بازی، مشخص است که چند سال با عرضه‌ی Beyond Good and Evil 2 فاصله داریم که اگر تاکنون 15 سال برای این بازی صبر کرده باشید، زمان زیادی نخواهد بود.
همچنین، در این گزارش به رویداد یوبیسافت در سپتامبر پیش رو اشاره می‌شود، اما مشخص نیست که شاهد نمایشی از این بازی خواهیم بود یا خیر. اگرچه احتمال دارد آزمایش‌های اخیر این بازی، از آمادگی تیم سازنده برای یک رونمایی خبر بدهد، اما هنوز شاهد انتشار هیچگونه شایعه یا اخبار رسمی در این باره نبوده‌ایم.
نسخه‌ی پیشین این مجموعه مورد استقبال منتقدین و مخاطبان قرار گرفته و نقدهای مثبتی دریافت کرده بود. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های آن بازی، کیفیت بصری‌اش بود و در نتیجه، این احتمال وجود دارد که سازندگان آن به دلیل سخت‌افزار کنسول‌های نسل گذشته، احساس محدودیت می‌کردند.
شایان ذکر است که Beyond Good and Evil از نظر تجاری موفق عمل نکرد، اما جوایز زیادی به دست آورد و برای دریافت برخی جوایز دیگر نیز نامزد شد. با این تفاسیر، انتظارات زیادی از یوبیسافت وجود دارد، اما شاید به طول انجامیدن روند ساخت بازی، این نسخه را به دنباله‌ای درخور تبدیل کند.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
😐
” به گفته‌ی هندرسون، بازی در تصاویر و ویدیوهای یادشده نسبت به تریلری که یوبیسافت در دسامبر ۲۰۱۸ منتشر کرده بود، بسیار ناقص‌تر به نظر می‌رسید و از اعمال تغییرات مختلف پس از انتشار تریلر گیمپلی بازی خبر می‌داد”
ههه یوبی سافت
هه هه هه هه🥤🥤 هه هه هه هه هه🥤🥤🥤🥤
من که سنم قد نمی‌ده ایشالا نوه هام با این بازی حال کنن
انشااله اینم رفت واسه نسل دهم. یوبیسافت چیکار داری با خودت میکنی؟😏 هر بار فک میکنم احساس میکنم مدیرای ایرانخودرو و سایپا دارن ادارش میکنن. یه حرکتی بزن دیگه. یکی باید یه شوکی بهش وارد کنه. به خودت بیا😑
تازه چند سال دیگه وقت می‌خوان
یعنی اون زمان که میخواستن بازی بسازن جاش نهال میکاشتن تا الان به بار نشسته بود به کره زمین هم کمک میشد.
خداییش هرکی تو یوبی هست ول کنه بازیسازی رو بره درخت بکاره(گیمرها و سازمان ملل پول بدن) بخدا خیلی جهان جای بهتری میشه تا اینکه بیان آنقدر زباله تولید کنن کره زمین جوابگوی این حجم از زباله سازی نیست یوبی جان!!!.
مگه چی میخوان بسازن؟یا خیلی خوب میشع یا خیلی اشغال شایرم سایبرپانک بعدی
فقط بیاد ! چه ۲۰۲۲ چه ۲۰۲۸
در گزارشی دیگر اعلام شد تاکنون شصت درصد از افرادی که منتظر این بازی بودند این دنیا را ترک کرده اند و تا زمان انتشار احتمالا از نسلی که نسخه شماره یک این بازی رو تجربه کرد کسی باقی نخواهد ماند.
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick