انجمن علمی دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر دانشگاه صنعتی امیرکبیر رویداد CWS، دومین دوره از سلسله‌سخنرانی‌های علوم و مهندسی کامپیوتر را برگزار می‌کند.
سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.
رویداد CWS، دومین دوره از سلسله‌سخنرانی‌های علوم و مهندسی کامپیوتر، با ۵,۰۰۰ نفر شرکت‌کننده در دوره‌ی اول به بزرگ‌ترین رویداد تخصصی کشور تبدیل شد.
«هوش مصنوعی و یادگیری ماشین»، «رباتیک»، «رمزنگاری و بلاک‌چین» و «الگوریتم و تئوری» ازجمله موضوعات و محورهای اصلی دومین دوره از این رویداد هستند که در قالب سخنرانی‌های آکادمیک، صنعتی، ورک شاپ و میزگرد برگزار می‌شود.
این برنامه از ۱ تا ۴ شهریور به‌صورت آنلاین برگزار می‌شود و علاقه‌مندان تا ۳۰ مرداد برای ثبت‌نام در آن فرصت دارند. علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به وب‌سایت رویداد cwsaut.ir مراجعه کنند.

لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهده‌ی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاح‌دید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
در صورت مشاهده‌ی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آن‌ها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

داغ‌ترین مقالات هفته
داغ‌ترین‌های امروز

کاربران بیشتر به دنبال چه هستند؟

سرورهای زومیت توسط پارس پک میزبانی می‌شود.

source

توسط mohtavaclick