instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
نویسنده داستان محبوب Game of Thrones فاش کرده در فصل‌های آخر این سریال کاملاً از جریان ساخت کنار گذاشته شده بود.
جرج آر. آر. مارتین (George R.R. Martin) که رقم زننده یکی از بزرگ‌ترین داستان‌های فانتزی قرن حاضر تحت عنوان Game of Thrones می‌باشد، این مجموعه داستان را وارد مدیوم تلویزیون کرد تا با استقبال گسترده‌ای در نزد بینندگان مواجه شود. در پایان این ماه نیز می‌توانیم به مشاهده سریال جدید این فرنچایز به نام House of the Dragon بپردازیم که حول محور دوران اوج و سقوط خاندان تارگرین خواهد بود.
یکی از موارد مهمی که نه تنها باعث خواهد شد تا کیفیت چنین سریالی رو به رشد بماند، بلکه باعث اعتماد تماشاگران نیز خواهد شد، حضور نویسنده به عنوان یکی از تهیه‌کنندگان می‌باشد. مسئله‌ای که برای مجموعه House of the Dragon به وقوع پیوسته و هیچ تصمیمی بدون نظر مارتین گرفته نشده است.
این سریال که مستقیم زیر نظر شخص جرج مارتین ساخته شده است، از داستان آتش و خون که در سال 2018 منتشر شد الهام گرفته است. داستانی که به دوران اوج خاندان تارگرین خواهد پرداخت که به واسطه جنگ‌های داخلی، روند سقوطشان در سرزمین وستروس آغاز می‌شود.
با این حال به تازگی فاش شده که در جریان فصل پنجم سریال Game of Thrones که نویسندگان به پایان کتاب مورد نظر رسیده بودند، بدون دریافت راهنمایی‌های لازم از سوی جرج مارتین به ساخت این مجموعه ادامه داده و از همکاری با وی دست کشیده بودند. علی‌رغم این که این نویسنده مشغول نگارش ادامه داستان بازی تاج و تخت بوده است، در نظر داشته تا هیچ کمکی را به عومل سریال دریغ نکند اما با عدم همکاری دی. بی. وایس (D. B. Weiss) و دیوید بنیاف (David Benioff) مواجه گشته است.
عدم حضور جرج مارتین در فصل‌های بعدی را می‌توان به طور کامل از طریق افت کیفیت فاحش مجموعه Game of Thrones متوجه شد که ضربه جبران ناپذیری را به پایان این سریال وارد کرد. با این حال با پخش سریال House of the Dragon در تاریخ 21 اوت (30 مرداد) می‌توانیم از حضور جرج مارتین در پشت صحنه اطمینان داشته باشیم.
منبع: مووی‌وب
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تحت عنوان Game of thrones نیست و تحت عنوان نغمه ای از یخ و آتش هست. غلط های املایی هم نادیده میگیریم.
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick