یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
زنان هندبال ایران در آخرین دیدار خود از بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی شکست خوردند و در رده ششم ایستادند.
به گزارش ایسنا، تیم ملی هندبال زنان ایران در آخرین دیدار خود در بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی که به میزبانی قونیه ترکیه در حال برگزاری است، مقابل سنگال به میدان رفت که شاگردان ظهرابی این بازی را با نتیجه ۲۴ بر ۲۵ واگذار کردند و در رده ششم این مسابقات ایستادند.
تیم ملی ایران در مرحله گروهی این مسابقات با کامرون، آذربایجان و افغانستان همگروه بود که مقابل افغانستان با نتیجه ۴۳ بر ۶ به برتری رسید اما با نتیجه ۲۹ بر ۴۲ مقابل کامرون و با حساب ۱۷ بر ۲۶ برابر آذربایجان شکست خورد و در رده سوم گروهش قرار گرفت. آنها با شکست مقابل سنگال در رده ششم این مسابقات ایستادند.
ترکیب تیم ملی زنان ایران در بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی را هانیه لک، فاطمه خلیلی، آرزو محمدی، مینا وطن‌پرست، ساناز رجبی، آرزو کیانی‌آرا، مریم یوسفی، اسرا زندی، حدیثه نوروزی، بهار ایزدگشب، نوریه عباسی، الناز قاسمی، مهربان بدوی، مژگان قهرمانی، شقایق ظفری و ستاره رحمانیان تشکیل می‌دادند.
مسعود ظهرابی به عنوان مدیر فنی، زهرا حاج انزهایی مشاور فنی، مونتسرات پوچه‌دیاز مربی، طاهره مبری سرپرست و نسترن ابریشم‌کار به عنوان فیزیوتراپ کادر فنی تیم ملی ایران در قونیه را تشکیل می‌دادند.
پنجمین دوره بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی از ۱۸ تا ۲۷ مردادماه ۱۴۰۱ به میزبانی قونیه برگزار می شود.
انتهای پیام
source

تولید محتوا
شینگل
گوگل ادوردز
سئو سایت
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick