instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
طبق تازه‌ترین گزارشات منترش شده، سبک موزیکال فیلم Joker 2 مشابه اثر تحسین شده A Star Is Born به کارگردانی بردلی کوپر خواهد بود.
فیلم جوکر که با بودجه 55 میلیونی در سال 2019 اکران شد، با چنان استقبال گسترده‌ای روبرو گردید که به فروش بالای یک میلیارد دلار دست پیدا کرد. به همین دلیل دنباله آن که تحت عنوان Joker: Folie à Deux شناخته می‌شود، به عنوان یکی از آثار مورد انتظار سینمای جهان در ژانر موزیکال بدل گشته است.
با این حال طبق تازه‌ترین گزارشی که خبرگزاری ورایتی منتشر کرده، ژانر موزیکال آن نباید شما را دچار اشتباه کند. زیرا یکی از عوامل فیلم تایید کرده که سبک موزیکال فیلم جوکر 2 حال و هوایی مشابه با فیلم A Star Is Born به کارگردانی بردلی کوپر (Bradley Cooper) خواهد داشت. این بدین معنا خواهد بود که در برخی از سکانس‌های محدود شاهد اجرای موسیقی توسط ستارگانی همچون واکین فینیکس (Joaquin Phoenix) و لیدی گاگا (Lady Gaga) خواهیم بود.
با توجه به نگرانی هواداران دی‌سی من باب تغییر رویه ژانر فیلم جوکر 2، این مسئله می‌تواند درک درستی از ژانر فیلم ایجاد نماید. زیرا در کنار حال و هوایی که فیلم نخست داشت، تنها در سکانس‌های محدودی شاهد اجرای موزیکال خواهیم بود که تمام مدت زمان این پروژه را در بر نخواهد گرفت.
همچنین این دنباله که توسط تاد فیلیپس (Todd Phillips) کارگردانی می‌شود، افزایش قابل توجهی در بودجه خواهد داشت. زیرا شاهد بودجه‌ای 150 میلیون دلاری برای Folie à Deux خواهیم بود که در مقایسه با فیلم اول یک پیشرفت قابل ملاحظه‌ای می‌باشد.
فیلم Joker: Folie à Deux در تاریخ 4 اکتبر 2024 (13 مهر 1403) بر پرده سینماهای جهان اکران خواهد شد.
منبع: کولایدر
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
نسخه‌ی اول که چنگی به دل نمیزد و یک اثر کاملا اورریتد بود. بیشتر برای اونایی که سنشون پایینه خوبه که فاز برمیدارن (((((=
این فیلم برای افراد بالای۱۸هست
اگه اینطور بود چجوری جزو بهترین فیلم های تاریخ هست
این محدودیت های سنی رو برای کسایی مثل تو میزارن که هیچی از فیلم نمیفهمن
باشه
رفیق جوکر 1 از هر نظر عالی بود چیز ضعیفی ازش به ذهنم نمیرسه لذت بردم از دیدنش . منظورت چیه که میگی سن پایینا با دیدنش فاز برمیدارن و فلان
گاد او وار با تم سانست اور درایو رو تصور کنید !
فیلم اولش به کمیک وفادار نبود پس دومیشم چیزی نیست
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick