instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
بازی‌های آینده برادران وارنر (Warner Brothers) پس از ورود رهبران جدیدی مانند دیوید زسلاو (David Zeslav)، توسط کمپانی بررسی شده است.
برادران وارنر در چند هفته گذشته در شرایط عجیبی قرار داشته است و بسیاری از محتویات لغو شده‌اند. بزرگترین مثال در این مورد، لغو فیلم batgirl است؛ یک فیلم 90 میلیون دلاری از دنیای بتمن که حتی مایکل کیتون (Michael Keaton) در آن حضور داشت. این اثر یک فیلم بسیار بزرگ بود که قرار بود در HBO Max و سینما اکران شود و در حالی که تقریبا تولید آن تمام شده بود، ساخت فیلم برای کاهش مالیات متوقف شد.
تعدادی دیگر از پروژه‌های HBO Max نیز کنار گذاشته شدند و گمان می‌رود که لغو تعداد بیشتری از پروژه‌ها در مرحله نهایی قرار دارند. با چنین تغییرات عظیمی پس از ادغام Discovery، بسیاری کنجکاو هستند که بدانند این برای بازی‌های برادران وارنر چه معنایی دارد.
بخش بازی و سرگرمی وارنر با بازی‌هایی مانند Hogwarts Legacy ،Gotham Knights و the Suicide Squad: Kill the Justice League، نقش بزرگی در صنعت بازی ایفا خواهد کرد. ناگفته نماند، این ناشر به تازگی MultiVersus را منتشر کرد که به موفقیت بزرگی تبدیل شده است.
گفتنی است یک کاربر Reddit به نام cwazymuffins، اطلاعات دقیقی در مورد برنامه‌های برادران وارنر منتشر کرده است. طبق گزارشات، وارنر به پروژه‌های WB Games کاری نخواهد داشت، زیرا سودده هستند و بیش از انتظار عمل کرده‌اند. این کاربر حتی اظهار داشت که رهبری شرکت تحت تاثیر بازی‌های WB قرار گرفته است و می‌خواهد قبل از ایجاد هرگونه تغییر در نحوه عملکرد سازندگان، درباره صنعت بازی اطلاعات بیشتری کسب کند.
اوایل سال جاری، شایعاتی وجود داشت مبنی بر اینکه برادران وارنر قصد فروش بازی‌های خود را به یکی از ناشران بزرگ صنعت دارد، اما به نظر می‌رسد که اینطور نخواهد شد. در این نقطه، به نظر می‌رسد که وارنر برادر گیمز می‌تواند به طور عادی به فعالیت خود ادامه دهد. با توجه به اینکه Discovery می‌خواهد بازی‌های DC را تقویت کند، این تصمیم چندان تعجب‌آور نیست. اینکه آیا این تغییرات در آینده با تغییر سیاست وارنر رخ خواهند داد یا خیر، مشخص نیست اما به‌نظر نمی‌رسد به‌زودی شاهد کنسل شدن بازی‌های وارنر باشیم.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
وارنر با این استودیو هایی که داره قشنگ میتونه با امثال تیک تو و EA رقابت کنه امیدوارم این زسلاو بیشتر به استودیو ها آزادی عمل بده چون خیلی پتانسیل توشون هست مخصوصا راکستدی و مونولیث
مونولیث 5 ساله یک بازی هم نداده دقیقا توی اون استودیو چخبره؟؟؟
وارنر است دیگر
مونولیث داره واندروومن میسازه پارسال تو گیم اواردز معرفی کردن
اگر پیشرفت میخواد باید ریسک کنه ، باید سیستم مبارزاتی رو عوض کنه
پای دیزنی به صنعت گیم باز نشه وارنر کارش درسته بخواد قطع عضو و کلی مسخره بازی دیگه مثل جملات قصار فیلم هاش بیاره همون ip هاشو بده سونی و بقیه بهتر.
این CEO جدیدشون زده همه ی فیلم/سریالای مزخرف تینیجری رو کنسل یا Delay کرده. انگار از این جریانای مزخرف سیاسی/اجتماعی هم خوشش نمیاد
شاید امیدی برای وارنر/دیسی باشه…
تو توییتر نبودی ببینی طرفداران هر جور جریاناتی که فکر می‌کنی چجوری داشتن بهش فحش میدادن 😂
به امید روی اوج رفتن
اگه به راکستدی وقت و سرمایه کافی بده پروژه های عظیم تر از جوخه رو میتونه شروع کنه. اون زمان که تیمارستان ارکام تازه منتشر شد پروژه ارکام سیتی اغاز شده بود از اون موقع خوب برنامه ریختن یه سگانه درست حسابی تحویل دادن. الان بعد از مدتها شروع به کار کردن شایدم در سکوت خبری مثل شرکت پلی دد شروع به ساخت بازی بعدی کردن ولی بازم کارشون سخته به دلیل بودجه و پروژه های دیگه وارنر.
جالبی ماجرا اینکه ما در بازه ی زمانی ۶ سال ( ۲۰۰۹ – ۲۰۱۵ ) شاهد یک سه گانه کامل از راک استدی بودیم
اما متاسفانه ۷ سالی میشه که این استودیو گیمی منتشر نکرده و احتمالا تا اخر سال میلادی بعد ( ۲۰۲۳ ) هم باید منتظر جوخه انتحاری بمونیم که کیفیت کلی این گیم هم در هاله ای از ابهامه ( هر چند بنده به بازی خوشبینم )
امیدوارم راک استدی با جوخه انتحاری به روزهای خوش نسل هفت و اوایل نسل هشت برگرده
خدا به زسلاو عقلی بده
طرف معیار موفقیت بخش گیمینگ رو ابرزباله‌ی گاتهام نایتز از بدترین استودیو شرکت در نظر گرفته
حداقل بازی واندرومن و سوساید اسکواد که سازنده های خوبی دارن رو معیار میگرفتن
فقط منتظر جوخه انتحار و واندر وومن هستم
چون بازی های خوبی نداره انتخواب خوبی برای سونی هست
Batman Arkham ؟
Shadow Of Mordor & Shadow Of War ؟
Mortal Kombat & Injustice ؟
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick