instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
اگرچه فقط ساعات اندکی از آخرین ویدیو منتشر شده از مجموعه God of War می‌گذرد اما به گفته اینسایدر معروف Dusk Golem، رونمایی‌های دیگری هم از God of War Ragnarok در راه هستند و امروز شاهدشان خواهیم بود.
طبق چیزی که این منبع شنیده است، «امروز باید روز خوبی برای علاقه‌مندان اسطوره‌شناسی نورس [اسکاندیناوی] باشد». مشخص است که این نقل‌قول به چیزی غیر از God of War Ragnarok اشاره ندارد.
البته باید توجه کنید که این اینسایدر AestheticGamer که به آن اشاره کردیم، این شایعه را از یک منبع مجزا نشنیده اما این گفته‌ها از گفت و گوهایی به گوش او رسیده است که می‌توان تا حد زیادی به آن‌ها استناد کرد. از آن‌جایی که با تاخیر در زمان انتشار بازی، واکنش‌های منفی زیادی را از طرفداران این سری محبوب شاهد بودیم، احتمالاً اکنون بهترین زمان برای یک رونمایی تازه است.
Dusk Golem در اظهارات خود با اشاره به این واکنش‌ها از طرفداران خواسته که منطقی رفتار کنند، چرا که در غیر این صورت «به نظر او» افرادی که رفتارهای خصمانه نشان می‌دهند، طرفداران واقعی و حتی یک گیمر تلقی نمی‌شوند. این منبع داخلی برجسته حتی از این هم فراتر رفته و اعلام کرده که این افراد کودکانی هستند که حقیقتاً هیچ‌گاه نحوه رفتار کردن را یاد نگرفته‌اند.
البته او در ادامه تاکید کرده که منظورش عده قلیلی از افراد است که پیوسته به دنبال نفرت‌پراکنی هستند و در مقابل، بازیکنان بسیار بیشتری وجود دارند که با شنیدن اخبار خوش‌حال می‌شوند و این لذت‌بخش است.
به هر حال هیچ‌کس از جلمه گیمفا نمی‌تواند انتشار اخبار جدید در روز جاری را تایید کند. AestheticGamer به دلیل افشای جزئيات بی‌شمار و موثق از سری بازی‌های Resident Eevil و Silent Hill به شهرت رسیده است. همچنین این منبع همان شخصی است که اولین تصویر مفهومی از اودین در God of War Ragnarok را فاش کرد.
نتیجه؟ همه چیز را با دیده شک بنگرید اما هیچ عیبی ندارد که منتظر انتشار اخبار تازه بمانید. چه امروز شاهد خبر جدیدی باشیم یا خیر، God of War Rangarok روز به روز بیشتر به عرضه خود نزدیک می‌شود و سونی به خوبی می‌داند که چه انتظاراتی حول یکی از محبوب‌ترین عناوین تاریخ استودیوهای پلی استیشن وجود دارد.
شما می‌توانید از تاریخ ۱۸ آبان ماه ۱۴۰۱ (۹ نوامبر ۲۰۲۲ میلادی) به تجربه این بازی روی کنسول‌های پلی استیشن ۴ و ۵ مشغول شوید.
منبع: Gaming Bolt
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
God of War Ragnarok game of the year for me
اینم برای کاربر Ryder میگفت چرا گیمپلی نمیدن :)))
انشالله تریلر گیم پلی
به به یواش یواش داره خبرا سرازیر میشه هورایزون که در صدر فروش هفتس گوتی سال بیست بیست و دو هم که داره میاد این ینی سونی دارع بدددددد میتازونه بعد کسانی هم هستن طرفدار ناشری هستن که می‌ره دادگاه ها گریه زاری می‌کنه میگه من مامانم رو می‌خوام این پول داده اشاره ی مستقیمم نمیکنم : جعبه
سلطان قلب ها…
جان جان ها…
خان خان ها داره میاد…
هرچه سریعتر سنگر بگیرید🔥
“منظورش عده قلیلی از افراد است که پیوسته به دنبال نفرت‌پراکنی هستند” ناخودآگاه یاد Vahid3333 افتادم 😂
من هم دستی در شعر و ادب دارم . موزیک گوش نمیدم چون دوست ندارم امضای دیگران وارد کارای من بشه . دوست دارم یونیک باشم . اسم کریتوس میاد طبع شاعریم گل میکنه (فقط خواهشا کپی نکنید . ماه ها واسه این اثر زحمت کشیدم . خدا رو خوش نمیاد .) :
There lived a certain god in greece long ago
He was big and strong, in his eyes a flaming glow
Most people looked at him with terror and with fear
But to me he was such a lovely dear
ترانه سرا ، تهیه و تنظیم : Boney M
مصر هند چین به ترتیب خدایان این کشور ها خیلی پتانسیل زیادی برای نسخه های بعدی gow دارن البته ایران هم هست ولی به لطف دوستان مغولی نمیتونیم ایران رو ببینیم تو نسخه های بعد ببینیم
اونایی که سازنده های گاد رو اذیت میکنن در خط رگنوراگ نیستن…خدا شاهد.
ای خدا این ۳ ماه مثل ۳ ماه اخر سربازی می مونه
کی تموم میشه
بیا بغلت کنم کریتوس
راه برو من نگاهت کنم تاج سرم
اون تبرت رو یبار دیگه بزن زمین من حال کنم
ای خدا دارم دیوونه میشم به دادم برس
نسخه اول که روی پیسی اومد و مشخص شد یک عنوان ضعیف بود و اصلا در حد تعریف های سونی فنا نبود
ببینیم این چیکار میکنه
دوران گاد دیگه تموم شده
اره جزئیات جدید هم اینه ک بازی کلا کنسله، سونی هم از صنعت خارج میشه
گفته امروز و فردا خبری میاد
خدا کنه امشب باشه
راه به جایی نمیبره این بازی
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick