instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
تبلیغات جدید داشبورد ایکس باکس، دو شخصیت MultiVersus را که قبلا معرفی نشده بودند، نشان می‌دهد.
به نظر می‌رسد این تبلیغ که توسط کاربران مختلف توییتر به صورت آنلاین به اشتراک گذاشته شده است، آثار هنری جدیدی را برای این بازی نشان می‌دهد. به نظر می‌رسد که یکی از این آثار هنری، شخصیت‌های Black Adam و Stripe را نشان می‌دهد، دو شخصیتی که هرگز برای بازی تایید نشده بودند. در فهرستی که قبلا فاش شده بود نیز به هیچ‌کدام از این شخصیت‌ها اشاره نشده است. ‌
شخصیت Black Adam یک ضد قهرمان از کمیک‌های DC است که بیش از 5000 سال در زندان بود و اکنون در دوران مدرن دوباره آزاد شده است. برادران وارنر (Warner Brothers) در ماه اکتبر یک فیلم لایو اکشن از Black Adam را با بازی دواین «راک» جانسون (Dwayne Johnson) در نقش شخصیت اصلی، اکران می‌کند. با این حال، مشخص نیست که آیا جانسون صداپیشگی Black Adam در MultiVersus را نیز برعهده خواهد داشت یا خیر.
در سوی دیگر، Stripe آنتاگونیست اصلی اولین فیلم Gremlins است. فصل اول MultiVersus قرار است که به‌زودی شروع شود، بنابراین ممکن است حضور Black Adam و Stripe تا آن زمان تایید شود. لیک قبلی فهرست مبارزان جدید MultiVersus، به 21 شخصیت اشاره می‌کرد که گفته می‌شود برای بازی برنامه‌ریزی شده‌اند. سه تا از این شخصیت‌ها، لبرون جیمز (Lebron James)، ریک و مورتی به طور رسمی تایید شده‌اند، اما Black Adam و Stripe در آن لیست نبودند.
جدیدترین اطلاعات از استودیو پلیر فرست گیمز (Player First Games) خبر از اضافه شدن مورتی به بازی به عنولن اولین شخصیت جدید معرفی شده در فصل 1 می‌دهند. مورتی قرار است در تاریخ 23 آگوست به بازی اضافه شود و ریک در ادامه فصل به بازی اضافه خواهد شد.
تونی هوین (Tony Huynh)، کارگردان بازی MultiVersus اخیرا تایید کرده است که Battle Pass فصل اول MultiVersus شامل 50 سطح است و قیمتی حدود 10 دلار / 8 پوند دارد.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
این دوتا کاراکتر همین الآنم به بازی اضافه شده اند
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick