یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
سرپرست کاروان اعزامی ایران به بازی‌های کشورهای اسلامی در واکنش به ادعاهای دبیر فدراسیون دوومیدانی جوابیه‌ای را منتشر و سوالاتی را از این فدراسیون مطرح کرد.
به گزارش ایسنا، علی رضایی دبیر فدراسیون دوومیدانی در گفت‌وگو با ایسنا مدعی عدم همکاری کمیته ملی المپیک و اصغر رحیمی سرپرست کاروان اعزامی ایران به بازی‌های کشورهای اسلامی با این فدراسیون شد. همچنین به حضور برخی افراد در قونیه اشاره و سفر آنها را توریستی دانست. رضایی با تکذیب تست مثبت کرونای خود به مخالفت رحیمی در دادن آی‌دی کارتش اشاره کرد.
بیشتر بخوانید:
دبیر فدراسیون دوومیدانی: برخی برای تفریح به ترکیه آمدند/ آنها علیه دوومیدانی هستند
در واکنش به این ادعاها کادر سرپرستی کاروان اعزامی ایران به بازی‌های کشورهای اسلامی جوابیه‌ای منتشر و در آن ۹ سوال از فدرسیون دوومیدانی پرسیده است که عملکرد فدراسیون دوومیدانی و سرپرست اعزامی این تیم را ضعیف دانست.
در این جوابیه آمده است: متاسفانه یکی از رشته‌هایی که در این دوره بسیار ضعیف عمل کرد، فدراسیون دوو میدانی بود. فدراسیونی که با ایجاد سلسله مشکلات برای کاروان ورزشی ایران (قبل و حین اعزام) باعث هدر رفتن انرژی فراوان از مسئولان ورزش کشور شد.
کمیته ملی المپیک برای موفقیت فدراسیون‌ها همه امکانات را در اختیار فدراسیون‌ها قرار داد و از هیچ کوششی دریغ نکرد. فدراسیون دوومیدانی به دلیل ضعف شدید مدیریتی نتوانست از این موقعیت استفاده نماید. متاسفانه فدراسیون دو و میدانی گروه اعزامی را به کسی سپرده که توانایی مدیریت خودش را هم نداشت و با تست کرونای مثبت وارد قونیه شد و طبیعی است که مسئولیت بنده به عنوان سرپرست کاروان در درجه اول حفظ سلامت کاروان است. اینکه آدم‌ها باید رعایت سلامتی دیگران را بکنند به شعور خودشان برمی‌گردد.
امروز فدراسیون دوومیدانی با فرار رو به جلو سعی در فرافکنی و تشویش اذهان عمومی دارد.
خواهشمند است فدراسیون دوومیدانی  پاسخگوی برخی موارد باشد.
۱_ علت حضور ۶ مربی خارج از لیست در قونیه چه بوده است؟
۲_ هزینه های انجام شده توسط کدام نهاد پرداخت شده است؟
۳ _محل اسکان این افراد کجا بوده است؟
۴_ ورزشکاران رها شده در شهر و خارج از دهکده توسط فدراسیون کجا بوده‌اند؟
۵_ چرا با وجود ۱۶ ورزشکار تنها دو مدال دریافت شد؟
۶ _چرا در ماده ۴ در ۱۰۰ متر شرکت نکرده‌اند؟
۷_ چطور دبیر فدراسیون با تست مثبت علی‌رغم تذکر سرپرست کاروان بدون هماهنگی وارد قونیه شد؟
۸ _با توجه به باطل شدن بلیط خریداری شده توسط کمیته ملی المپیک دبیر فدراسیون باهزینه کدام ارگان بلیط جدید خرید و برای گشت و گذار خود را به قونیه رسانید؟ چطور برخی فدراسیون‌ها از جمله کشتی، تکواندو و غیره با حمایت کمیته المپیک توانستندبه تعداد ۹۰ درصد ورزشکاران خود مدال کسب کنند.  
۹_ قول‌هایی که مسئولین فدراسیون دوومیدانی قبل از اعزام برای کسب مدال داده‌اند چه شد؟
در نهایت از مسئولین ورزش می خواهم به صورت جدی به مسئله دو و میدانی ورود نمایند. سوال اینجاست که دو و میدانی صاحب مدال المپیک چگونه به این وضعیت دچار شده است؟
انتهای پیام
source

تولید محتوا
شینگل
گوگل ادوردز
سئو سایت
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick