یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
Jump to navigation
اطمینان چلسی از جذب چزاره کاسادی
چزاره کاسادی، هافبک ایتالیایی اینتر به انتقال به چلسی نزدیک شد زیرا فاصله دو باشگاه به حداقل رسیده است. 
طرفداری | به گزارش جانلوکا دی مارتزیو، چلسی به توافق با اینتر برای جذب چزاره کاسادی نزدیک شد. جدیدترین پیشنهاد آبی های لندن 12 میلیون یورو به علاوه پاداش بوده است اما اینتر با رد آن اعلام کرده 15 میلیون یورو به علاوه 5 میلیون یورو پاداش می خواهد.
چلسی نسبت به نهایی کردن انتقال کاسادی در این هفته مطمئن است و به نظر می رسد پیشنهاد بعدی این باشگاه انگلیسی برای انجام معامله کافی باشد. اینتر در ابتدا حاضر نبود این هافبک 19 ساله را بدون بند بازخرید به نفع خود به فروش برساند اما اکنون در صورت برآورده شدن درخواست مالی اش آمادگی فروش او را دارد. نراتزوری پس از فروش کاسادی برای جذب مانوئل آکانجی، مدافع سوئیسی دورتموند وارد عمل می شود.
اخبار داغ 
اینتر چرا اینطوریه؟؟؟ چرا هیچوقت نمیتونه از بازیکن های بااستعداد تیم های پایهش استفاده کنه؟؟؟ دلتون هم به بند بازخرید خوش نکنید ، چون چلسی هیچوقت از این کارا نمیکنه….
.
حالا کاری ندارم که ایشون بازیکن بزرگی میشه یا نه ، ولی اینتر توی چند سال اخیر ، تلنت های خودش رو میفروشه که سود چندانی هم نداره….
.
یه زمانی فکر می کردم که بعد از فروختن کوتینیو و کواچیچ ، مدیریت اینتر از این قضیه درس گرفته….ولی وقتیکه زانیولو رو فروختن ، متوجه شدم که این رویه ادامه داره….
.
جالب اینجاست که اینتر ، تیم های پایه خیلی خوبی داره….در واقع میشه گفت که تیم های اینتر و آتالانتا و رم ، استعدادهای زیادی در رده های پایه دارن….
.
ولی تجربه ی چند سال اخیر نشون داده که داشتن استعداد ، کافی نیست….یه بازیکن بااستعداد باید در مسیر درست و شرایط مناسب قرار بگیره….توی همین چند سال اخیر ، چندین بازیکن با استعداد بالا رو دیدیدم که استعدادشون سوخت و بعد از اون هم دیگه نتونست پیشرفت کنن و در عوض پسرفت م کردن و کاملامحو شدن….بازیکنی که استعداد بالایی داره ، باید توی باشگاهی مناسب و در سبک متناسب با توانایی اون بازیکن باشه….مثلا ممکنه کهیه هافبک بااستعداد باشه که بره توی یه تیم و یا یه لیگ که کاملا براش نااشناست…مممکنه اون تیم اصلا بازیش نده و استعدادش به تدریج هدر بره و افت کنه….یا توی یه پست غیر تخصصی بازی کنه و اینطوری بازی های ضعیفی به نمایش بزاره و همین باعث بشه که روحیه ش به کل از بین بره ….
.
به ندرت پیش میاد که استعداد های ایتالیایی (حتی در دوره های طلایی ایتالیا که پر بود از بازیکن های بااستعداد) بتونن توی همون ابتدای دران حرفه ای شون در خارج از لیگ ایتالیا رشد کنن….بهتره که این جور بازیکن ها رو به تیم هایی مثل آتالانتا و ساسولو و … قرض داد
خرید خوبیه ولی نمی ارزه اینقدر، یه بازی تو سطح اول نداشته بعد ۲۰ میلیون براش میخوان؟
باید قبل انتقال لوکاکو میگفتن اینو ۸ میلیون بدید تا لوکاکو رو بدیم بهتون
یه هایلایت ازش دیدم بازیکن جنگنده خوبیه شاید یه کانته ازش در اومد
https://youtu.be/flD_W4aAFug
ای ژانگ دیوانه ای کاش ساسولو ده تا میداد برای کاسادی میدادیم به اونا با بند باز خرید شاید کم باشه ولی بعدا خودمون استفاده می کردیم ازش داستان زانیولو بازم برامون تکرار شد و ماروتا نتونست از این حرکت احمقانه ژانگ جلوگیری کنه
حسرت نخوریم ناموسن
چطور‌بازیکنیه؟
این اینتر نحسی داره کلا بازیکن نده به ما بهتره
جونم رایس ایتالیاییه ۲۰ تا هم شده باید براش بدن
بازیکن آینده داریه
احتمالا یه سال میره کوبهام بعد سال بعدی به تیمای جزیره قرضش میدن سه سال دیگه کم کم به تیم اصلی اضافه میشه
مالی هست ؟
مگه مرض دارین ویفروشینش
پانزده تا با پاداش خوبه ، امیدوارم بجای آچربی آکانجی بیاد
کاسادی و اون استعداد استون ویلا که بهترین بازیکن یورو زیر بیست و یک شد کرفتیم، امیدوارم جواب بدند
قطعابعدا حسرتش رو میخوریم دو سال دیگه قیمتش میشه ۶۰ تا
خوب دیگه
آکانجی رو هم قرضی میگیرید و دیگه فروش ندارید
رقابت خفن اسکودتو با سه چهارتا خرید دیگه از یوونتوس و میلان شروع میشه
امیدوارم بعدا حسرتش رو نخوریم💔
ایتالیایی ها خودشون اسم های خفن و مشتی ای دارن
فارغ از کیفیت خاص و سبک خاصشون این چزاره کاسادی اسمش بین خود ایتالیایی ها هم ایتالیایی تره
.
چون جوونه میتونه وفق پیدا کنه با فضای باشگاهی جزیره
source

تولید محتوا
شینگل
گوگل ادوردز
سئو سایت
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick