یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
ایسنا/خوزستان برق ورزشگاه غدیر اهواز با مشکل مواجه شد.
در حالی که ورزشگاه غدیر اهواز پس از سال ها بی تدبیری در حفظ و نگه داری آن، به واسطه سپردن به شرکت گروه ملی و باشگاه استقلال خوزستان سر و سامان گرفت و شرایط میزبانی از بازی های خانگی استقلال در لیگ یک را پیدا کرد، اکنون با مشکل جدی مواجه شده است.
به گزارش ایسنا، در حالی که این ورزشگاه قرار است پنجم شهریورماه میزبان بازی خانگی استقلال خوزستان در هفته نخست لیگ یک کشور باشد، شرکت برق خوزستان تصمیم گرفت به دلیل بدهی سال های پیش، برق این ورزشگاه را قطع کند.
استقلال خوزستان با بهبود وضعیت ورزشگاه غدیر اهواز تنها نماینده استان بود که با تایید این ورزشگاه از سوی مسئولان فدراسیون، تکلیف بازی های خانگی اش مشخص بود که البته با شرایط پیش آمده، اکنون میزبانی آن در وضعیت ابهام به سر می برد.
استقلال ملاثانی (پرسپولیس خوزستان) و خلیج بندر ماهشهر نیز فعلا وضعیت بازی های خانگی شان نامشخص است.
گفتنی است، ورزشگاه ۴۹ هزار نفری غدیر اهواز در سال ۱۳۹۰ به بهره‌برداری رسید. ورزشگاه غدیر تاکنون میزبان مسابقات لیگ برتر و باشگاه‌های آسیایی تیم‌های فولاد و استقلال خوزستان بوده است. این ورزشگاه در محدوده شمال‌غربی اهواز در کنار جاده اهواز – اندیمشک در زمینی به مساحت ۴۴ هکتار ساخته شده است که طی سال های گذشته به دلیل نگه داری نادرست از رده خارج شده بود؛ بر اثر نگه داری نادرست، زمین چمن آن کاملا سوخته و به تاسیسات آن نیز آسیب بسیاری وارد شده بود.
انتهای پیام
source

تولید محتوا
شینگل
گوگل ادوردز
سئو سایت
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick