یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
Jump to navigation
یکی از سه کشوری که فوتبالش در خطر تعلیق قرار داشت، از سوی فیفا تعلیق شد
فدراسیون فوتبال هند از سوی فیفا تعلیق شد. این در حالی است که هند قرار بود جام جهانی زیر 17 سال زنان را در اکتبر 2022 برگزار کند.
به گزارش طرفداری، فیفا در اطلاعیه ای خبر از تعلیق فدراسیون فوتبال هند داد. اطلاعیه فیفا به شرح زیر است:
شورای فیفا به اتفاق آرا تصمیم گرفته فدراسیون فوتبال هندوستان (AIFF) را به دلیل نفوذ غیرقانونی از طرف اشخاص ثالث که مصداق نقض جدی اساسنامه فیفا است، به حالت تعلیق درآورد.
این تعلیق پس از لغو دستور تشکیل کمیته ای متشکل از مدیران برای تصدی اختیارات کمیته اجرایی AIFF و همچنین به کنترل درآمدن کامل امور روزانه فدراسیون توسط مدیریت اداره AIFF، لغو خواهد شد.
تعلیق به این معنی است که جام جهانی فوتبال زنان زیر 17 سال 2022، که قرار بود در تاریخ 11 تا 30 اکتبر 2022 در هند برگزار شود، فعلا نمی تواند طبق برنامه در آن کشور انجام شود. فیفا در حال ارزیابی تصمیمات بعدی در خصوص آن تورنمنت است و در صورت لزوم، موضوع را به دفتر شورا ارجاع خواهد داد. فیفا در تماس مستمر با وزارت امور جوانان و ورزش هند است و همچنان امیدوار است نتیجه مثبت این پرونده حاصل شود.
با این حساب یکی دیگر از کشورهایی که فوتبالش در خطر تعلیق قرار داشت نیز از سوی فیفا تعلیق شد تا حالا خطر تعلیق بیخ گوش فوتبال ایران برسد. هند با وجود اینکه قرار بود جام جهانی زیر 17 سال زنان را برگزار کند تعلیق شد و این نشان می دهد فیفا به هیچ عنوان مصلحت اندیشی نمی کند!
همچنین بخوانید:
اخبار داغ 
طفلی سلمان خان چه میکشه از دست اینا
جوری میگن فوتبال تعلیق بشه انگار هزینه ها رو میزنن به جیب مردم یا از اون پول واسه ساخت مدرسه و بیمارستان استفاده میشه یا میدن به مناطق محروم؟
نهایتش اینه چنتا آقازاده بیشتر پولدار میشن و خونه های بیشتری واسه این توله ها تو اسپانیا و کانادا خریداری میشه
نهایت دلخوشی مون تو این مملکت به ورزش هست که با وجود اینکه راضی نیستم فوتبالیست های بی کیفیت ایرانی میلیاردی پول بگیرن ولی بهتر از اینه که بره تو جیب مفت خور تر از فوتبالیست ها مثل آقازاده ها
فکر نمیکزدم فیفا از این کارا بلد باشه
به حول قوه الهی بعدی ایرانه
با یه پکیج پسته و خاویار و چن هزار دلار پول ناقابل به عمو اینفانتینو قضیه حل میشه
یه مشت نفهم از تعلیق خوشحال میشن گیرم شد که نمیشه با توجه به سفر به سوئیسی که در پیشه.. چی گیر شماها میاد شرکت نکردن تو ج ج و لیگ قهرمانان آسیا دردی از دردات کم میکنه!
باید بزنن فوتبال چرت ایران هم تعلیغ کنن
فکر کن هند سهمیه گرفته بود و برای دومین بار شانس حضور تو ج ج رو از دست می داد
ایران هم محروم کنید این دزدخانه رو
source

تولید محتوا
شینگل
گوگل ادوردز
سئو سایت
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick