instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
اولین تصویر از فیلم The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and Snakes منتشر شده که بازیگران اصلی را نشان می‌دهد.
فیلم بازی‌های گرسنگی: تصنیف پرندگان آوازخوان و مارها (The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and Snakes) پیش‌درآمدی برای مجموعه فیلم‌های «بازی‌های گرسنگی» به شمار می‌رود و حالا تصویری از این اثر منتشر شده است.
به تازگی اولین تصویر از این فیلم تازه منتشر شده که شخصیت‌های اصلی داستان را به نمایش می‌گذارد. این فیلم تازه بر اساس رمانی به همین نام نوشته سوزان کالینز (Suzanne Collins) است که در سال ۲۰۲۰ میلادی به چاپ رسیده بود و داستان اوایل زندگی رئیس جمهور اسنو را به تصویر می‌کشد، کسی که برای سال‌ها بر سرزمین پانم حکمرانی می‌کرد.
در مجموعه فیلم‌های اصلی «بازی‌های گرسنگی»، دونالد ساترلند (Donald Sutherland) نقش نسخه بزرگسال کوریولینوس اسنو را بازی کرده بود اما در این فیلم،‌ تام بلیت (Tom Blyth) نقش نسخه جوان این کاراکتر را به نمایش در می‌آورد.
اتفاقات فیلم «بازی‌های گرسنگی: تصنیف پرندگان آوازخوان و مارها» حدود ۶۴ سال قبل از شروع اتفاقات فیلم اول را نشان می‌دهد و اوایل زندگی اسنو و رابطه عاشقانه او با لوسی گری بیرد با بازی ریچل زگلر (Rachel Zegler) را به تصویر می‌کشد. تصویر تازه منتشر شده از این فیلم، لوسی گری بیرد در کنار کوریولینوس اسنو را نشان می‌دهد که از این لینک می‌توانید آن را مشاهده کنید.
کارگردانی فیلم «بازی‌های گرسنگی: تصنیف پرندگان آوازخوان و مارها» را کارگردان فیلم‌های قبلی این مجموعه یعنی فرانسیس لارنس (Francis Lawrence) در دست دارد. از دیگر بازیگران حاضر در این فیلم نیز می‌توان هانتر شفر (Hunter Schafer)، پیتر دینکلیج (Peter Dinklage) و جیسون شوارتزمن (Jason Schwartzman) را نام برد.
فیلم «بازی‌های گرسنگی: تصنیف پرندگان آوازخوان و مارها» برای اکران در تاریخ ۱۷ نوامبر سال ۲۰۲۳ میلادی (جمعه ۲۶ آبان ۱۴۰۲) برنامه‌ریزی شده است.
منبع: کولایدر
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick