یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
به تازگی یک دستگاه مرسدس بنز AMG 6.0 هَمِر کوپه با قیمتی قابل‌توجه که تمامی رکوردهای قبلی را شکست فروخته شد. همان‌طور که می‌دانید بازوی پرفورمنس کنونی مرسدس بنز یعنی AMG قبل از آنکه به این خودروساز بپیوندد یک شرکت تیونینگ مستقل بود. یکی از شاخص‌ترین محصولات AMG قبل از ادغام با مرسدس خودروی ۳۰۰CE تیون شده با نام ۶.۰ همر کوپه بود. این خودرو یکی از معدود نمونه‌های بازار آمریکای شمالی است که به تازگی رکورد جدیدی را بر جای می‌گذارد.
carscoops می گوید اگرچه فقط حدود ۳۰ دستگاه از این خودرو برای کل بازارهای جهانی تولید شد اما این خودرو یکی از ۱۳ دستگاه مختص بازار آمریکای شمالی و یکی از تنها ۵ نمونه کوپه موجود است. مرسدس بنز AMG 6.0 همر کوپه موردبحث که مدل سال ۱۹۸۸ بوده با قیمت ۷۶۱۸۰۰ دلار به فروش رفته و رکورد جدیدی را بر جای گذاشته است. این خودرو فقط ۳۱۲۴۹ کیلومتر کار کرده و وضعیت کلی آن نیز بسیار مطلوب به نظر می‌رسد.
بسیاری از تیونرهای امروزی دوست دارند برای سریع‌تر کردن خودروها تغییراتی فنی و نرم‌افزاری اعمال کنند اما AMG داستان دیگری دارد، حداقل درباره این خودرو به طرز متفاوتی عمل کرده است. اولین قدم در تبدیل ۳۰۰CE به همر کوپه حذف پیشرانه ۶ سیلندر ۳ لیتری استوک و نصب پیشرانه ۸ سیلندر ۵.۵ لیتری بوده و پس از آن حجم پیشرانه به ۶ لیتر رسیده تا همین عدد جای خود را در نام خودرو باز کند.
زمانی که این کارها انجام شد AMG قطعات داخلی پیشرانه مرسدس بنز AMG 6.0 هَمِر کوپه را بالانس کرده و برخی تغییرات را در سرسیلندر، میل بادامک و… به وجود آورده است. نتیجه نهایی این تغییرات کسب قدرت ۳۸۵ اسب بخاری و گشتاور ۵۶۴ نیوتون متری بوده که نسبت به قدرت و گشتاور ۱۸۵ اسبی و ۲۶۰ نیوتون متری مدل اصلی بهبودهای قابل‌توجهی را نشان می‌دهد. همچنین بهبودهای بصری زیادی در بدنه دیده می‌شوند. مهم‌ترین تغییرات مرسدس بنز AMG 6.0 همر کوپه به کیت بدنه AMG مربوط می‌شود که شامل سپر جلوی عضلانی به همراه مه شکن، گلگیرهای پهن‌تر، اسپویلر عقب، سپر عقب جدید، رکاب‌های جانبی متفاوت و دو خروجی اگزوز است. از دیگر تغییرات می‌توان به رینگ‌های ۱۷ اینچی مونوبلاک، فنرها و شوک‌های AMG و… اشاره کرد.
مازیار
همه چیزش عالیه بجز رنگ داخلی
JDM lover
فوق العاده است
من حتی انتظار قیمت بیشتریو داشتم چون واقعا خاصه
بهراد
ادم یدونه از اینا پیدا کنه… واقعا رخشه
Afg
با دیدن این خودرو یاد فیلمای مافیایی اروپا شرقی افتادم
مهراد
این خوده جنسه !
اصلی ناب حک شده
بچه پررو ناف آلمان
GTC فقط المانی و انگلیسی و ایتالیایی
سه پر همیشه پایدار
فرامرز
وقتی نگاش میکنم دیگه دوست ندارم چشم ازش بردارم
آدم باید ماشین باز باشه تا بفهمه عشق به ماشین یعنی چی
من که واقعا عاشق همچین ماشینایی هستم و هیچ چیزی رو توی دنیا نمیتونم هم طرازش قرار بدم
فوق‌العاده ست 😍😍❤❤
Comodor
این قیمت رکوردشکن نیست دیگه، کمرشکنه
Payfast
فقط منم که حس میکنم شبیه بیوک gnx عه؟
viper2
این ماشینا کلکسیونیه خیلی خوبه ولی نمیشه باهاش برنوت کنی و سرعت بالا بری دستی بکشی لاستیک دود کنی . مال اینکارا نیست . ماشین باید ارزون بشه راحت باهاش هر کاری دوست داشتی بکنی .
SRT
تو این میشه زندگی کرد
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.آیا حساب کاربری ندارید؟
source

سئو سایت

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick