instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
کریستوفر ساندبرگ (Christofer Sundberg)، یکی از بنیان‌گذاران شرکت اولانچ (Avalanche)، اعلام کرد که این استودیو دو سال روی یک بازی Iron Man کار می‌کرد، اما پروژه لغو شد.
ساندبرگ که در سال 2019 اولانچ را ترک کرد تا استودیوی جدیدی به نام لیکوئید سوردز (Liquid Swords) را تاسیس کند، در مصاحبه ای با MinnMax درباره پروژه لغو شده خود صحبت کرد. او گفت که این بازی جهان‌باز، در سال 2012 کنسل شد. بعد از چندین سال توسعه، دلیل این اقدام را سیاست‌های شرکت ناشر توصیف کرد. طبق گزارش‌ها، دیزنی (Disney) و مارول (Marvel) می‌خواستند که اولامچ سریع‌تر تمام کارمندان خود را به کار گیرد و ساخت بازی را سریع‌تر از برنامه‌ریزی اولیه تکمیل کند. ساندبرگ گفت که موافقت با این کار، استودیو را به طور کامل از بین می‌برد. او گفت:
این تمام ماجرا بود و من تا آخر کار به‌ هم ریخته بودم. قرار بود که با کوتاه کردن زمان توسعه و افزایش بودجه، اجبارا 70 یا 80 نفر را در تیم استخدام کنیم که من مسئولیت پیدا کردن آن‌ها را برعهده داشتم. زمان توسعه بسیار کوتاه شد، به طوری که انجام آن غیرممکن بود. اگر ما با آن موافقت می‌کردیم، استودیو را کاملا خراب می‌کرد.
او توضیح داد:
در پایان ساخت یک پروژه، زمانی که تیم در حال افول است، شما باید یک پروژه جدید پیدا کنید. من کم‌تر از یک سال فرصت داشتم. پیدا کردن یک پروژه جدید برای یک تیم بزرگ، عملا غیرممکن و استخدام این همه بازیساز جدید یک کابوس بود. لغو پروژه بهترین تصمیم ممکن بود.
ساندبرگ در ادامه بازی را به عنوان پروژه‌ای بسیار کثیف که می‌توانست واقعا خوب باشد توصیف کرد. بازی به بازیکنان این امکان را می‌داد که به هر جایی پرواز کنند. ساندبرگ گفت که تمرکز زیادی روی نبردهای از راه نزدیک داشت. اخیرا یکی از اینسایدرهای صنعت گیم ادعا کرد که الکترونیک آرتز (Electronic Arts) می‌تواند علاوه بر یک بازی معرفی نشده از Black Panther، یک بازی مرد آهنی تک‌نفره نیز بسازد.
استودیوی جدید لیکوئید سوردز در حال توسعه یک بازی AAA با موتور گرافیکی Unreal Engine 5 است. وب سایت استودیو آن را به عنوان یک بازی RPG، اکشن و تک‌نفره توصیف می‌کند.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
آیرون‌من پتانسیل خیلی بالایی برای داشتن یه سری بازی خیلی قوی و عمیق داره مخصوصا اگه voice actor بازی هم خود RDJ باشه. داستانش خیلی گسترده تر و بهتر از چیزیه که در دنیای سینمایی مارول بهش پرداخته شده حیف.
توی مارول به بهترین شکل بهش پرداخته شد مخصوصا با بازی شاهکار رابرت داونی جونیور.
ایرون من بقدری خوب تو سینما ظاهر شد که هر گیمی هم ازش ساخته بشه بدردنخور جلوه میکنه. حتی اگه بدن ناتی داگ و راکستار بسازه
اگه اولانچ جاست کاز ۵ رو امسال معرفی کنه خیلی عالی میشه.
جاست کاز ۳ فیزیکش بینظیره
اینسامنیاک گیمز روح بخش صنعت ژانر ابر قهرمانی.
هر بازی دیگه ای از ژانر ابر قهرمانی دیدم اکثرا ضعیف و وقت تلف کردنه.
چون اکثرا بازی رو به عنوان یک جو تبلیغاتی برای فیلم ارائه میدن و اصلا روش به عنوان یک بازی خوب کار نمیشه.
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick