یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
Jump to navigation
عدم اعزام دوچرخه سوار کوهستان به کاپ جهانی سبب بروز حواشی جدیدی در فدراسیون دوچرخه سواری شده است.
فدراسیون دوچرخه سواری در مجادله با یکی از رکابزنان کوهستان دچار حواشی جدیدی شده است.
به گزارش طرفداری؛ فدراسیون دوچرخه سواری با حواشی عجیب و غریبی درگیر شده است. در حالیکه انتظار می رفت کسب چند مدال در بازهای کشورهای اسلامی پس از برهوت ناکامی های مسلسل وار چند سال اخیر، آرامش مقطعی را بر این فدراسیون حاکم کند، اما این فدراسیون المپیکی هر روز درگیر حواشی عجیب و غریبی می شود.
چنمد روز پیش بود که یکی از طلبکاران این فدراسیون با مامور و حکم توقیف اموال به فدراسیون آمد و حالا انتقادات تند و تیز یک دوچرخه سوار و پاسخ تندتر فدراسیون، حاشیه جدید این رشته است.
حسین زنجانیان قهرمان دوچرخه سواری کوهستان در صفحه شخصی خود به انتقاد از رسول هاشم کندی سرپرست فدراسیون پرداخت. زنجانیان که به دنبال معرفی نامه از فدراسیون بوده برای حضور در رقابتهای جهانی ایتالیا بوده، اما ظاها فدراسیون دوچرخه سواری با او همکاری نکرده است.
زنجانیان در این باره نوشت: «به دلیل بی لیاقتی فدراسیون و بی برنامگی رشته کوهستان و نبود حتی یک اردوی آماده سازی در  دو سال اخیر، برای حفظ آمادگی خودم تصمیم به شرکت در مسابقات جهانی ایتالیا با هزینه شخصی گرفتم. بعد از دو ماه پیگیری برای انجام پروسه سفر به ایتالیا و انجام تمام مراحل فقط به یک معرفی نامه نیاز داشتم، اما  سرپرست فدراسیون آقای هاشم کندی با رزومه مزین شده به دوپینگ با کمال بی ادبی و بی احترامی به من،  از صدور معرفی نامه خودداری کرد و به سادگی زحمات بیش از یک دهه‌‌ام را پایمال کرد. آقای هاشم کندی ابتدا طرز رفتار و برخورد با ورزشکار را یاد بگیرید بعد مدیریت!»
در همین راستا فدراسیون دوچرخه سواری با انتشار اطلاعیه ای به ادعاهای زنجانیان پاسخ داد و پرده از رفتارهای این رکابزن شاکی برداشت.
در این اطلاعیه آمده است: در پی برخی حاشیه سازی ها و اخبار ضد و نقیضی که درخصوص عدم اعزام حسین زنجانیان به مسابقات کاپ جهانی ایتالیا، فدراسیون دوچرخه سواری جهت تنویر افکار عمومی در این خصوص توضیحاتی را ارائه نمود.
با توجه به درخواست حسین زنجانیان ملی پوش دانهیل کشورمان جهت حضور در کاپ جهانی ایتالیا به همراه همسر خود، فدراسیون از ایشان درخواست کرد تا از هیات استان یا باشگاه مربوطه جهت اقدامات لازم معرفی نامه ارائه نماید که این اتفاق افتاد. فدراسیون دوچرخه سواری نیز حسب سابقه فنی و اخلاقی این ورزشکار جهت دریافت شورای برون مرزی نیز برای شخص او اقدام کرد که این امر نیز میسر شد. کمیته تیم های ملی با در نظر گرفتن شرایط فعلی این ورزشکار که بیش از 2 سال از حضور در رویدادهای بین المللی فاصله داشته، به این نتیجه رسید که حضور ایشان نتیجه ای مطلوب در بر نخواهد داشت، کمیته تیم های ملی فدراسیون پس از بررسی های نهایی تصمیم گرفت زنجانیان را به این مسابقات اعزام نکند و این موضوع به صورت تلفنی به زنجانیان انتقال داده شد. متاسفانه طی دو سه روز اخیر و از سوی نزدیکان زنجانیان حاشیه سازی هایی توام با توهین و ناسزا به سرپرست فدراسیون دوچرخه سواری صورت گرفت که کمیته انضباطی فدراسیون جهت اثبات ادعاهای این ورزشکار تشکیل و تصمیم گیری خواهد کرد.
در پایان لازم به ذکر است فدراسیون دوچرخه سواری بدون توجه به فضا سازی های مسموم برخی حاشیه سازان در شبکه های اجتماعی رسالت خود را همچنان حفظ کرده و اجازه نمی دهد استعداد و توانایی های فنی ورزشکاران بازیچه دست این جریان سازی ها شود.
اخبار داغ 
آقا این مدیرا نعوذ با الله مگه پیغمبرن که همه شون برای کاری که حقوق می گیرن از واژه رسالت استفاده می کنن ، خداشون کیه ؟
نه که هر سری میرین توو المپیک بین سه نفر قرار میگیرن حالا این بنده خدا اگه میرفت چی میشد
source

تولید محتوا
شینگل
گوگل ادوردز
سئو سایت
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick