یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
logo-samandehi
فروش شارژ
خرید گیفت کارت
اهنگ جدید ایرانی
دانلود سریال آفتاب پرست
دانلود فیلم دوبله فارسی
هاست ایران
دانلود سریال ایرانی
اجاره خودرو
آموزشگاه زبان
تعمیر جک بازکن پارکینگ
ارسال پیامک تبلیغاتی
دستگاه شیرینگ
خرید بلیط هواپیما
تعمیرات کرکره برقی شبانه روزی


شاتل

اخبار از مدت ها پیش در مورد میل کریستیانو رونالدو برای جدایی از منچستریونایتد بوده است. خبرها متناقض است اما گفته می شود منچستریونایتد با خروج او مخالفت کرده؛ هر چند که اخیرا گفته می شود آنها موافق جدایی فوق ستاره پرتغالی هستند. به گزارش سان اسپورت، یاپ استام در مورد این شرایط گفت:
همه رونالدو را می شناسند و می دانند فصل گذشته و قبلا چه کارهایی برای یونایتد انجام داده است. بنابراین همه به او نگاه می کنند. اما اگر خوشحال نیست و قصد جدایی دارد، شما باید تصمیمی بر اساس مصلحت تیم بگیرید و بگویید: “درست است شاید بهتر باشد از هم جدا شویم” و به دنبال بازیکن دیگری باشید. بنابراین اگر او در رختکن واقعا قصد جدایی دارد و خودش نیست، یا تنها گوشه ای نشسته و در حال و هوای خوبی نیست، قطعا روی تیم و بازیکنان اثر می گذارد. 
او قبلا هم می دانست که قرار نیست در این فصل با یونایتد در لیگ قهرمانان بازی کند. بنابراین من فرض می کنم تن هاخ قبل از آنکه او کارش را شروع کند، با او گفتگویی داشته است. نمی دانم رونالدو از ابتدا خواهان جدایی بوده یا خیر. در غیر این صورت به نظر من باید زودتر تصمیم گرفته می شد. من درک می کنم که مربی می خواهد بازیکنی مانند رونالدو را حفظ کند زیرا او برای تیم و باشگاه ارزشمند است. اگر او خوشحال نیست، اگر عملکرد خوبی ندارد، پس گاهی بهتر است تصمیم متفاوتی گرفته شود؛ نه فقط بخاطر خودش، بلکه به خاطر تیم. 
 


سفرمارکت بلیط هواپیما


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
توسط mohtavaclick