instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
استودیوی رد برلز (Red Barrels)، توسعه‌دهندۀ بازی Outlast Trials، در سال گذشته اعلام کرد که این عنوان برای عرضه روی PC و در اواخر سال 2022 برنامه‌ریزی شده است.
از بازی وحشت روان‌‌شناختی The Outlast Trials که پیش درآمدی برای این سری بوده، در اواخر سال 2019 رونمایی شد، اما از آن زمان به بعد چیز زیادی در مورد این عنوان نشنیده‌ایم. سال گذشته، تاریخ عرضۀ بازی از سال 2021 که قبلا اعلام شده بود به سال 2022 تغییر کرد و اکنون، بعد از مدتی سکوت از سوی استودیوی سازنده، در نهایت شاهد نمایش دیگری از این بازی خواهیم بود.
جف کیلی (Geoff Keighley)، مجری و تهیه‌کنندۀ افتتاحیۀ مراسم گیمزکام، در یک توییت اعلام کرد که عنوان The Outlast Trials در این مراسم که در تاریخ 1 شهریور (23 آگوست) برگزار می‌شود، حضور خواهد داشت. اطلاعات اندکی از جزئیات این نمایش موجود است، هرچند او اشاره کرد که نمایش جدیدی خواهد بود. این خبر قطعا طرفداران سری Outlast را که برای مدت زمان طولانی در انتظار این بازی هستند، خوشحال‌ خواهد کرد.
بازی The Outlast Trials در کنار چند عنوان قابل توجه دیگر در افتتاحیۀ مراسم گیمزکام به نمایش گذاشته خواهد شد. تاکنون حضور عناوینی نظیر Gotham Knights، Hogwarts Legacy، The Callisto Protocol، Sonic Frontiers و … در این رویداد تایید شده است.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فکرشو بکنین کالیستو پروتکل و اَوت لَست تریالز توی یه مراسم، با هم حضور داشته باشن😮
یه رزیدنت ایول ۴ ریمیک هم کنارشون نمایش میدادن، قشنگ تبدیل میشد به مراسم وحشت…
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick