یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
دنیای متفاوت تکنولوژی
شرکت اسپیس ایکس پس از پرداخت پاداش به هکر بلژیکی ای که توانسته بود به سرویس استارلینک نفوذ کند اکنون به طور رسمی اعلام کرد در صورتی که فردی بتواند این سیستم را هک کند ۲۵ هزار دلار جایزه دریافت خواهد کرد.  به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، شرکت اسپیس ایکس از کلیه […]
شرکت اسپیس ایکس پس از پرداخت پاداش به هکر بلژیکی ای که توانسته بود به سرویس استارلینک نفوذ کند اکنون به طور رسمی اعلام کرد در صورتی که فردی بتواند این سیستم را هک کند ۲۵ هزار دلار جایزه دریافت خواهد کرد.
 به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، شرکت اسپیس ایکس از کلیه محققان و متخصصان امنیت اینترنت در جهان درخواست کرد تا شبکه استارلینک را هک و کلیه مشکلات آن را پیدا کنند. در صورتی که فردی بتواند این کار را انجام دهد ۲۵ هزار دلار پاداش دریافت می کند.
تبلیغات :
Neuralink Marketcap
 اگرچه اسپیس ایکس بیشتر برای فعالیت هایی مانند ارسال فضانوردان و ماموریت های باری روی موشک های خود شناخته شده است اما سرویس خدمات اینترنت ماهواره آن نیز در سراسر جهان شناخته شده است. این شرکت پس از حمله روسیه به اوکراین و قطع شبکه فیبر نوری اوکراین با ارسال پایانه یا دیش و مودم های استارلینک به این کشور تلاش کرد تا اتصال به اینترنت در این کشور برقرار بماند.
 هم اکنون خدمات استارلینک در بسیاری از کشورها در دسترس قرار گرفته و تعداد زیادی کاربر به این سرویس متصل هستند. در حال حاضر با توجه به اینکه خدمات اینترنتی شرکت می تواند برای هر کاربری در دورافتاده ترین منطقه یک کشور مورد استفاده قرار گیرد بنابراین هیچ کنترلی بر نحوه استفاده از دیش ها و یا ورود به شبکه اینترنت این شرکت وجود ندارد و ممکن است مورد سوء استفاده قرار بگیرد. اکنون پس از اینکه یک فرد بلژیکی توانست از طریق یک چیپ ارزان قیمت دیش این شرکت را هک کند اسپیس ایکس از دیگر افراد درخواست کرده تا سیستم های آن ها را هک کنند و اشکالات آن را به این شرکت گزارش کرده و پاداش دریافت کنند.
این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.
source
دنیای متفاوت تکنولوژی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.
source

تولید محتوا
سئو سایت
شینگل
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
ورزشی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
تکنولوژی خبری
یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick