instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
ادریس البا شرایط سختی را در خانه می‌گذراند، زیرا دخترش نقشی در فیلم Beast دریافت نکرده و پدرش را مورد سرزنش قرار داده است.
ادریس البا (Idris Elba) در تازه‌ترین مصاحبه خود به نکته عجیبی اشاره کرده و اعلام نموده که دخترش ایسان البا (Isan Elba) برای فیلم Beast تست بازیگری داده و نتوانسته انتظارات تهیه‌کنندگان را برآورده کند. با توجه به تست ضعیفی که او ارائه کرده، پیشنهادی برای حضور در این فیلم دریافت نکرده و به همین خاطر ایسان پدرش را مقصر می‌داند و برای هفته‌های متوالی حتی کلمه‌ای با او صحبت نکرده است.
ویل پکر (Will Packer) که به عنوان تهیه‌کننده سینما شناخته می‌شود، از البا درخواست کرده تا کمکی برای ورود دخترش به سینما نداشته باشد و اجازه دهد که او از طریق روال قانونی برای پذیرش یک نقش تست بازیگری بدهد.
البته که این بازیگر شناخته شده سینما از دخترش بابت حمایت‌هایی که انجام می‌دهد سپاس‌گزاری کرده و شخصیت او را بسیار مهربان خطاب کرده است. با این حال همیشه نمی‌شود که به واسطه اسم و رسم پدر به جایگاهی دست یافت و پکر امیدوار است که ایسان البا در آینده بتواند از طریق هنری بازیگری، نقشی را برای خود تصاحب کند.
منبع: ددلاین
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
حالا چند روز دیگه میاد یه تهمت میزنه به تهیه کننده یه وایت ریسیست هم میزنه تنگش راه براش باز میشه کل دنیا هم دستبوسش میشن
بهتر!
خیلی مسخرست به خاطر شغل پدر و مادرشون سریع میرن نقش میگیرن…
مثلا این پسر دنزل واشنگتن واقعا بازیگر خوبی نیست خداییش🤦🏻‍♂️
توقع داشتی بابات چکار کنه دختر خوب؟ سبیل تهیه کننده ها رو چرب کنه تا بری و فیلم شون رو با شکست تجاری همراه کنی؟ 😂
دختر یکی از بازیگرای مطرح هالیوود رد شده
اونوقت اگ همین دختر نوه دایی عموی بابای ی بازیگر بود نیازی به تست دادن برای فیلم و سریال نبود
خیلی استعدادها تو ایران به خاطر همینا دیده نمیشن….
Chad Idris Elba
پدر خوش تیپتر از دخترشه
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick