یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

مدیرعامل لیزینگ خودرو غدیر از افزایش ۲۵۲ درصدی تسهیلات اعطایی این شرکت در هفت ماهه نخست سال مالی جاری، نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «خبرماشین» به نقل از ایکوپرس- مرتضی ادیبی با اشاره به آمار رشد تسهیلات اعطایی، سود و تخفیف توسعه این شرکت، طی هفت ماه نخست سال مالی منتهی به ۳۰ آذرماه ۱۴۰۱،گفت: تسهیلات اعطایی این شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل ۲۵۲ درصد افزایش داشته است.
به گزارش روابط عمومی لیزینگ خودروغدیر، وی اضافه کرد: طی هفت ماهه گذشته، ۷۸ درصد تسهیلات برای خودروهای تجاری، ۱۴درصد برای خودروهای سواری، چهار درصد برای مستغلات و ۳ درصد برای لوازم خانگی و کالای دیجیتال اختصاص یافته است.
ادیبی گفت: ۸۳ درصد سود تسهیلات پرداختی در مدت هفت ماهه، از محل قراردادهای منعقده در حوزه خودروهای تجاری شناسایی شده است.
به گفته مدیرعامل لیزینگ خودرو غدیر پیش‌بینی می شود، «ولغدر» در سال مالی جاری به رشد قابل توجهی در میزان دست‌یابی به اهداف تعیین شده نایل شود.
 
با ما در شبکه های اجتماعی همراه شوید:
نقل مطالب، اخبار و تصاویر، حتی با ذکر منبع، ممنوع بوده و فقط با مجوز کتبی مدیر مسئول پایگاه خبری تحلیلی «خبرماشین» مجاز است.
طراحی و تولید: گروه مهندسی رادین سامانه
Copyright©2000-2018 khabarMachine.com
source

سئو سایت

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

توسط mohtavaclick