instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
یک اقتباس از یکی از فیلم‌های ترسناک کلاسیک دهه‌ی 80 یعنی Killer Klowns From Outer Space معرفی شده است. بازی Killer Klowns From Outer Space: The Game در سال 2023 منتشر خواهد شد.
فیلم Killer Klowns From Outer Space حال یک بازی ویدیویی دارد. بازی Killer Klowns from Outer Space: The Game در جریان رویداد Gamescom Opening Night Live 2022 در کنار یک تریلر معرفی شد. در ادامه می‌توانید این تریلر را مشاهده کنید:
این تریلر که چندین فرنچایز کلاسیک ترسناک را به سخره می‌گیرد، ظاهرا در حال نمایش گیم‌پلی چندنفره‌ی این بازی است. البته باید خاطرنشان شد که این گیم‌پلی به نمایش در آمده از فاز قبل از آلفای بازی بوده و با محصول نهایی فاصله‌ی زیادی دارد.
این طور که به نظر می‌رسد در Killer Klowns from Outer Space: The Game می‌توانید هم در نقش Killer Klowns قرار بگیرید که به دنبال حمله به سیاره‌ی زمین و استفاده از انسان‌ها هستند و هم در نقش انسان‌هایی که باید از خود در مقابل این تهاجم دفاع کنند.
هنوز تاریخ عرضه‌ی دقیقی برای این بازی اعلام نشده است، اما Killer Klowns from Outer Space: The Game در اوایل سال 2023 برای ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و پلتفرم PC منتشر خواهد شد. در حال حاضر می‌توانید با مراجعه به وبسایت رسمی بازی برای بتای آن ثبت نام کنید.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط mohtavaclick